10 nejstahovanějších filmů na torrentech za poslední týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Aktuálnímu žebříčku nejstahovanějších filmů nadále vládne Liga spravedlnosti Zacka Snydera. Mezi deseti tituly se objevují dvě novinky, béčkové sci-fi Doors a výborné drama The Father, za které si Anthony Hopkins vysloužil nominaci na Oscara. Naopak se již nedostalo místo na pixarovskou Duši a thriller Crisis s Gary Oldmanem. Tohle je deset nelegálně nejstahovanějších filmů za poslední týden podle serveru TorrentFreak.

Nejstahovanější filmy k 29. březnu 2021 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak čerpá data z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Doors

Bez varování se po celém světě najednou objevují miliony tajemných dveří. Vědci věří, že se jedná o mimozemskou komunikaci s lidstvem. Při pokusu o vstup do dveří začnou lidé pochybovat o své vlastní existenci a o realitě. (uvedeno na iTunes, Prime Video)

9. Tenet

V temném světě mezinárodní špionáže bojuje o záchranu celého světa. Vydává se na extrémně komplikovanou misi, ve které pro časoprostor neplatí pravidla, tak jak je známe. (uvedeno na O2TV, Google Play)


8. Monster Hunter

Monster Hunter je adaptace stejnojmenné videohry od společnosti Capcom, ve které se Milla Jovovich ocitá ve světě plných krvelačných monster. Od režiséra Paula W.S. Andersona, tvůrce filmového Resident Evilu. (uvedeno na Prime Video)

7. Cherry

Tom Holland v očekávaném snímku z produkce Applu hraje vojáka s posttraumatickou stresovou poruchou a závislosti na drogách. Očekávaný film od režisérů Avengers: Endgame. (uvedeno Apple TV+)

6. Wonder Woman 1984

V pokračování očekávané komiksovky se tentokrát ocitneme v osmdesátých letech. Proti superhrdince Wonder Woman budou stát dva záporáci. Max Lord v podání Pedra Pascala a také Cheetah s tváří herečky Kristen Wiig. (uvedeno na HBO Max)


5. Tom a Jerry

Když se Jerry přestěhuje do luxusního hotelu na Manhattanu, kde právě probíhá svatba století, její zoufalá organizátorka si najme Toma, aby jí pomohl se myšáka zbavit. (uvedeno na HBO Max)

4. Coming 2 America

Africký král Akeem se po letech vrací do Ameriky, aby se setkal se svým synem a následníkem trůnu, o kterém do této chvíle vůbec nevěděl. Eddie Murphy se vrací k jedné ze svých nejslavnějších rolí. (uvedeno na Prime Video)

3. The Father

Muž v pokročilém věku odmítá pomoc od své dcery. Brzy ale začne pochybovat o svých nejbližších, o své mysli a struktuře své reality. Výborný Anthony Hopkins, který byl za roli nominován na Oscara, ve filmu podle úspěšné divadelní hry. (uvedeno na iTunes, Google Play)

2. Raya a drak

Kdysi dávno ve fantazijním světě Kumandry žili lidé a draci v harmonii. Kdykoliv pak zlověstné nestvůry nazývané Druuni ohrožovaly zemi, draci se pro záchranu svých lidských přátel obětovali. (uvedeno na Disney+)


1. Liga spravedlnosti Zacka Snydera

Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash doufají, že na záchranu planety před zloduchy jako jsou Steppenwolf, DeSaad a Darkseid ještě není příliš pozdě. (uvedeno na HBO GO)

Pokračuj na přehled nejstahovanějších filmů z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také