10 nejočekávanějších březnových titulů mimo Netflix

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Zatímco Netflix bude v březnu dávkovat filmy pravidelně každý týden, na ostatních streamech bude novinek poskrovnu. To ale neznamená, že nebude z čeho vybírat. Na Hulu dorazí skvělý akčňák Boss Level, ve kterém Frank Grillo uvízne v časové smyčce, Prime Video nabídne pokračování kultovní Cesty do Ameriky a Disney+ uvede chválený animák Raya a Drak. Největší pozornost ale dostávají Liga Spravedlnosti Zacka Snydera a Godzilla vs. Kong (oba na HBO Max). Fanoušci Marvelu se ještě v březnu stihnout seznámit s novým seriálem The Falcon and the Winter Soldier.

Boss Level

Akční podívaná s časovou smyčkou, ve které uvízne Frank Grillo, byla zakoupena streamovací službou Hulu. Premiéru plánovanou na březen 2021 ale předstihl únik snímku na internet v minulém roce. (Hulu, 5. března)

Coming 2 America

Africký král Akeem se po letech vrací do Ameriky, aby se setkal se svým synem a následníkem trůnu, o kterém do této chvíle vůbec nevěděl. Návrat Eddieho Murphyho do jedné ze svých nejslavnějších rolí. (Prime Video, 5. března)

Raya a drak

Válečnice Raya se vydává na dlouhou a nebezpečnou cestu, aby vystopovala posledního draka a hrozivé Druuny zastavila jednou provždy. (Disney+, 5. března)

Genera+ion

Seriál, který sleduje různorodou skupinu středoškoláků, jejichž zkoumání současné sexuality testuje v jejich konzervativní komunitě hluboce zakořeněné přesvědčení o životě, lásce a povaze rodiny. (HBO Max, 11. března)

The Many Saints of Newark

Foto: Warner Bros.

Prequel známého seriálu Rodina Sopránů. Děj se odehrává v 60. a 70. letech 20. století v Newarku na pozadí povstání v New Jersey, zatímco napětí mezi italsko-americkými a africko-americkými komunitami je stále větší. (HBO Max, 12. března)

Cherry

Tom Holland v očekávaném snímku z produkce Applu hraje vojáka s posttraumatickou stresovou poruchou a závislosti na drogách. Očekávaný film od režisérů Avengers: Endgame, jehož předlouhou se stala stejnojmenná kniha Nico Walkera. (Apple TV+, 12. března)

Liga spravedlnosti Zacka Snydera

Bruce Wayne je odhodlaný postarat se o to, aby Supermanova oběť nepřišla nazmar. Spojí síly s Dianou Prince a společně sestaví tým superhrdinů, jehož posláním je zachránit svět před blížící se hrozbou katastrofických rozměrů. (HBO GO, 18. března)

The Falcon and the Winter Soldier

Šestidílná minisérie spojí síly Falcona a Winter Soldiera, kteří společně musí bojovat proti Helmutu Zemovi. Padouchovi, jenž si nepřeje nic jiného, než vyhladit všechny superhrdiny. Druhý Marvel seriál na Disney+ po skvěle přijatém WandaVision. (Disney+, 19. března)

Godzilla vs. Kong

Legendy se střetnou ve filmu Godzilla vs. Kong, kde se tito mýtičtí protivníci setkávají ve velkolepé bitvě věků a osud světa tak visí na vlásku. Pokračování filmů Godzilla, Godzilla II Král monster a Kong: Ostrov lebek. (HBO Max, 26. března)

Tina Turner

Dokument sledující hvězdnou kariéru rockové zpěvačky Tiny Turner, držitelky několika cen Grammy, ale i příležitostné herečky. Ve filmu vystoupí také Oprah Winfrey nebo Angela Bassett. (HBO Max, 27. března)

Pokračuj na nejočekávanější březnové filmy na Netflixu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také