10 originálních filmů, které v březnu uvede Netflix

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix má za sebou docela fajnový start roku. Služba uvedla několik výborných kousků (Bílý tygr, Jako v bavlnce, Čističi vesmíru) a v březnu bude chtít v tomto trendu pokračovat. Čeká nás zhruba deset originálních filmů, které mohou jen překvapit. Dvojici celovečerních dokumentů doplní třeba hudební komedie Ranařky, bláznivá rodinná komedie Yes Day nebo turecké drama Papírový život. Tohle je přehled filmových Netflix originálů na březen roku 2021.

Biggie: I Got a Story to Tell

Dokument se vzácnými záběry i velmi osobními rozhovory vzdává hold rapperovi, který si říkal The Notorious B.I.G., a sleduje jeho cestu od dealerství až na rapový trůn. (1. března)

Ranařky

Stydlivá šestnáctiletá dívka se vydá ve stopách svojí rebelantské mámy a zveřejní anonymní pamflet proti sexismu, se kterým se ve škole denně potýkají všechny studentky. (3. března)

Stráž

Skvěle vycvičenou francouzskou vojačku po traumatizující bojové misi převelí domů. Tam ale využije svoje smrtící schopnosti a vypátrá muže, který ublížil její sestře. (5. března)

Yes Day

Rodiče už mají po krk toho říkat na všechno „ne“, a tak nechají děti, aby si pro jednou určily pravidla samy. Divoké rodinné dobrodružství s Jennifer Garner právě začíná. (12. března)

Papírový život

Mahmud se živí sběrem papíru v ulicích Istanbulu. Pod svá křídla si bere malého chlapce a sám čelí svému traumatickému dětství. (15. března)

Podmáznuté přijímačky

Dokument s hranými záběry hledající strůjce podvodu, při kterém se děti bohatých a slavných rodin neprávem dostaly na špičkové americké univerzity. (17. března)

Případ ztracené kozy

Dva úplně marní policajti při pátrání po oblíbeném maskotovi, koze Celestině, zkříží cestu nebezpečným zločincům a zadělají si na pořádný průšvih. (18. března)

Chytla nás vlna

Z letního flirtu zrozeného pod sicilským sluncem se rychle stane srdcervoucí milostný příběh, ve kterém musí chlapec a dívka až příliš rychle dospět. (25. března)

Letní kemp

Nešťastný teenager Will Hawkins se dostane do křížku se zákonem ocitne se na důležitém rozcestí: jít do pasťáku, nebo odjet na letní křesťanský tábor. (26. března)

Mizerná jízda

V této komedii se skrytou kamerou se dva nejlepší přátelé vydávají na divoký výlet do New Yorku a do svých vylomenin zapojují nic netušící lidi. (26. března)

2 KOMENTÁŘŮ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také