9 českých filmů, které právě přidal Netflix

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix nadělil další české filmy, z nichž většinu tak úplně vidět nepotřebujeme. Nově v nabídce najdeme třeba zbytečné pokračování Bonyho a klidu, dvojici Kameňáků, bez kterých by na světě bylo hned o něco lépe nebo hodně nepovedený thriller Hranaři. Naopak některé tituly udělaly radost. Netflix přidal Czech Made Man s Janem Budařem nebo Tajnosti režisérky Alice Nellis.

Bony a klid 2

Nezaměstnaný mladík hledající práci se zaplete do série pochybných kšeftů, které organizuje parta bývalých veksláků.

Czech Made Man

Národ prochází politickými změnami, ale mazaný podnikatel v tom umí chodit. Stačí jen vychytat díry v systému a peníze i vysoké sociální postavení bude mít v kapse.

Dešťová víla

Dešťová víla při pravidelné inspekci na Zemi zjistí, že lidem až moc záleží na nepodstatných věcech, a proto je musí poučit o lásce a laskavosti.

Duše jako kaviár

Setkáním sester Janny a Anny s jejich nevlastním bratrem na otcově pohřbu začíná společná životní pouť okořeněná milostnými trablemi i občasnými nezdary.

Hranaři

Podnikatel se uchází o zakázku na obrovský stavební projekt. Když tím ale přiláká pozornost podsvětí, podaří se mu rozplést spletitou síť špiónů a korupce.

Kameňák 3

Do Kameňákova se stěhuje početná romská rodina a policejnímu šéfovi Pepovi nastávají problémy. Začíná fotbalové utkání, ve kterém jde o všechno.

Kameňák 4

I po deseti letech je v Kameňákově pořád veselo. Trable rozhodně neskončily a z Pepy je teď starosta, který má plné ruce práce se zřizováním městské policie.

Odcházení

Kancléř, který po letech přijde o funkci a navíc musí opustit honosnou státní vilu, přemýšlí, co dál se životem. Podle hry, kterou napsal Václav Havel.

Tajnosti

Smrt oblíbené zpěvačky obrátí překladatelce zdánlivě idylický život vzhůru nohama. Nastal čas obrátit list a začít žít podle svého.

Pokračuj na další české filmy, které od nového roku přidal Netflix

14 KOMENTÁŘE

  1. Czech made man je z toho vseho film, co stoji za zhlednuti. Zbytek bud odpad jako kamenak a dva jine jsem nevidela. Kazdopadne jak jsem Budaře vzdycky bezduvodne nesnasela, tak v czech made manovi jsem si ho zamilovala 🤪

  2. Zajímavé…. Jansa přidal příspěvek v 18.00.
    Jelikož já ho přidávám v 17.05, je věrohodnost těchto komentářů na bodu mrazu….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také