8 dalších českých filmů, které právě přidal Netflix

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Nový týden, nová porce českých filmů na Netflixu. Balíček osmi titulů tentokrát přináší nejlepší český film z roku 2011, Poupata s Vladimírem Javorským, muzikál Carmen s Lucií Bílou nebo animovaný povídkový film Smrtelné historky. Netflix přidal také nejhorší film režisérky Věry Chytilové (Dědictví aneb Kurvahošigutntág), Vyhnáni z ráje, který se s pozitivními ohlasy příliš nesetkal. Z dnešních novinek se tak bude vybírat stejně obtížně, jako z přidaných filmů minulý týden.

Carmen

Temperamentní cirkusačka Carmen po svém příjezdu do španělského přímořského městečka uhrane mladého policistu Josého, jenž se právě zasnoubil se zbožnou a cudnou dcerou starosty Katarinou.

Eliška má ráda divočinu

Stárnoucí playboy, plavčík, kouzelník, jeho manželka a další obyvatelé malého města zažívají v milostné sféře spoustu vtipných situací.

Poupata

Film o rodině nádražního hradlaře, která žije v malém pohraničním městě a snaží se proměnit ztracené sny v normální život.

Smrtelné historky

V sérii povídek o hrdinství a smrti se s ohromnými překážkami potýkají ti nejmenší. Tvůrci kombinují živé záběry, animace, loutky a další zvláštní efekty.

Stínu neutečeš

Mladou právničku šokuje, když její babička po šedesáti letech manželství požádá o rozvod. Rozhodne se vypátrat příčinu a přitom odhalí dlouho skryté rodinné tajemství.

T.M.A.

Úspěšný muzikant má po krk rušného života ve městě, a tak se vrátí na venkov do rodného domu. Tam ho ale začnou trápit čím dál děsivější vzpomínky.

Vaterland – Lovecký deník

Potomci aristokratů se vrací na pozemky, které kdysi patřily jejich rodině, aby lovili divoké mytické tvory.

Vyhnáni z ráje

Natáčení experimentálního dokumentu režisérovi komplikují místní nudisti i producent, který se do všeho plete a má vlastní představu, jak by mělo dílo vypadat.

Pokračuj na české filmy na Netflixu z minulého týdne

8 KOMENTÁŘŮ

  1. Proč se nedomluvíte s dalšími lidmi ať to máte levnější. Já to tak udělal a každý platí 80kc a to mě už nezabije měsíčně a ikdyž se díváme na něco dvakrát, tak furt lepší než podélný reklamy v TV.

  2. Lidi ..lidí!! Věčně s něčím nespokojený.. pokud chcete vyloženě premiérové filmy tak potom musíte ..buď do kina nebo si pořídit jiný kanál ..ovšem s tím že podívaná vážení vás vyjde mnohem dráž …jj..já jsem spokojen .. co už .. nové a staré filmy .. všeho chuť.. určitě nemůžu čekat jen samé novinky……jj

  3. Mám Netflix 2 měsíce, vše s dabingem a co mě zajímá jsem viděla, dabing moc nepřibývá, tak jsem Netflix zrušila. Zaplatím si ho zase na měsíc až vyjdou nové řady Stranger Things, Umbrella Academy a Zaklínač. Jinak to nemá smysl platit za to 300 měsíčně.

  4. No, je to bída.
    Netflix je taková videopůjčovna z devadesátek. Hromada brakových filmů a mezitím občas něco dobrého… jenže to dobré už jsme viděli.
    Už to ani nepouštím. Čekám na Stranger Things IV a tím asi s Netflixem končím.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také