8 dalších českých filmů, které právě přidal Netflix

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Nový týden, nová porce českých filmů na Netflixu. Balíček osmi titulů tentokrát přináší nejlepší český film z roku 2011, Poupata s Vladimírem Javorským, muzikál Carmen s Lucií Bílou nebo animovaný povídkový film Smrtelné historky. Netflix přidal také nejhorší film režisérky Věry Chytilové (Dědictví aneb Kurvahošigutntág), Vyhnáni z ráje, který se s pozitivními ohlasy příliš nesetkal. Z dnešních novinek se tak bude vybírat stejně obtížně, jako z přidaných filmů minulý týden.

Carmen

Temperamentní cirkusačka Carmen po svém příjezdu do španělského přímořského městečka uhrane mladého policistu Josého, jenž se právě zasnoubil se zbožnou a cudnou dcerou starosty Katarinou.

Eliška má ráda divočinu

Stárnoucí playboy, plavčík, kouzelník, jeho manželka a další obyvatelé malého města zažívají v milostné sféře spoustu vtipných situací.

Poupata

Film o rodině nádražního hradlaře, která žije v malém pohraničním městě a snaží se proměnit ztracené sny v normální život.

Smrtelné historky

V sérii povídek o hrdinství a smrti se s ohromnými překážkami potýkají ti nejmenší. Tvůrci kombinují živé záběry, animace, loutky a další zvláštní efekty.

Stínu neutečeš

Mladou právničku šokuje, když její babička po šedesáti letech manželství požádá o rozvod. Rozhodne se vypátrat příčinu a přitom odhalí dlouho skryté rodinné tajemství.

T.M.A.

Úspěšný muzikant má po krk rušného života ve městě, a tak se vrátí na venkov do rodného domu. Tam ho ale začnou trápit čím dál děsivější vzpomínky.

Vaterland – Lovecký deník

Potomci aristokratů se vrací na pozemky, které kdysi patřily jejich rodině, aby lovili divoké mytické tvory.

Vyhnáni z ráje

Natáčení experimentálního dokumentu režisérovi komplikují místní nudisti i producent, který se do všeho plete a má vlastní představu, jak by mělo dílo vypadat.

Pokračuj na české filmy na Netflixu z minulého týdne

8 KOMENTÁŘE

  1. Proč se nedomluvíte s dalšími lidmi ať to máte levnější. Já to tak udělal a každý platí 80kc a to mě už nezabije měsíčně a ikdyž se díváme na něco dvakrát, tak furt lepší než podélný reklamy v TV.

  2. Lidi ..lidí!! Věčně s něčím nespokojený.. pokud chcete vyloženě premiérové filmy tak potom musíte ..buď do kina nebo si pořídit jiný kanál ..ovšem s tím že podívaná vážení vás vyjde mnohem dráž …jj..já jsem spokojen .. co už .. nové a staré filmy .. všeho chuť.. určitě nemůžu čekat jen samé novinky……jj

  3. Mám Netflix 2 měsíce, vše s dabingem a co mě zajímá jsem viděla, dabing moc nepřibývá, tak jsem Netflix zrušila. Zaplatím si ho zase na měsíc až vyjdou nové řady Stranger Things, Umbrella Academy a Zaklínač. Jinak to nemá smysl platit za to 300 měsíčně.

  4. No, je to bída.
    Netflix je taková videopůjčovna z devadesátek. Hromada brakových filmů a mezitím občas něco dobrého… jenže to dobré už jsme viděli.
    Už to ani nepouštím. Čekám na Stranger Things IV a tím asi s Netflixem končím.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také