15 nejsledovanějších filmů a seriálu na Netflixu tohoto týdne

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Nejsledovanějším filmem na Netflixu je třetí část romantické série Všem klukům, seriálům tento týden vládne český Svět pod hlavou.

15 nejsledovanějších filmů na Netflixu v Česku (7. týden)

Novinka Všem klukům: Navždy s láskou, která uzavírá trilogii populární Netflix série, je nejsledovanějším filmem týdne. Český snímek Příliš osobní známost drží druhou příčku, Hanksovy Zprávy ze světa jsou třetí. Interaktivní film s legendárním dobrodruhem Bearem Gryllsem, který byl uveden na službě tento týden, zaujímá čtvrtou pozici. Jako v bavlnce se skvělou Rosamund Pike se teprve pomalu rozehřívá.

15. Anna Karenina
14. Případ mrtvého nebožtíka
13. SpongeBob ve filmu: Houba na útěku
12. Čističi vesmíru
11. Jako v bavlnce
10. Jurský svět
9. Vlastníci
8. Červená tečka
7. ‘Ohana: Rodina je poklad
6. Sedmý syn

5. Láska na kvadrát

Slavný novinář a vyhlášený sukničkář musí proto přehodnotit celý svůj život. Zamiluje se totiž do záhadné modelky, která vede dvojí život.

4. Tvůj souboj s divočinou: Poprask na safari

Z rezervace uprchla divoká zvířata! Spolu s Bearem Gryllsem je v tomhle interaktivním speciálu musíte pochytat a oplocení rychle opravit.

3. Zprávy ze světa

Veterán z americké občanské války, který jezdí po celé zemi a přináší lidem zprávy ze světa, se vydá na nebezpečnou cestu přes Texas, aby osiřelé dívce našel nový domov.

2. Příliš osobní známost

Čerstvě rozvedená matka a její nejlepší kamarádka zjišťují, jak neuvěřitelně složité je randit, když je člověk dávno dospělý.

1. Všem klukům: Navždy s láskou

Lara Jean se z rodinného výletu do Koreje vrací k běžným starostem maturantky a pomalu se chystá na vysokou – ať už s Peterem, nebo bez něho.

14 nejsledovanějších seriálů na Netflixu v Česku (7. týden)

Svět pod hlavou z produkce České televize je nejsledovanější seriál týdne na Netflixu. Skvělé druhé umístění stále drží hit Bridgertonovi, třetí příčku sympaticky obsazený seriál Cesta svatojánských mušek. V žebříčku najdeme i novinky z tohoto týdne, britský mysteriózní počin Ví o tobě nebo německé Evropské kmeny.

14. Lupin
13. Koruna
12. Evropské kmeny
11. Papírový dům
10. Úřad kouzelnických záležitostí
9. Vraždy ve Valhalle
8. Ledová archa
7. Winx Saga: Osud
6. Ví o tobě

5. Riverdale

Teenager Archie a jeho parta se na své cestě úskalími sexu, lásky, školy a rodiny zaplétají do temného tajemství městečka Riverdale.

4. Na místě činu: Zmizení v hotelu Cecil

Pověst nechvalně známého hotelu Cecil se po zmizení Elisy Lam ještě zhoršila. Sonda do jednoho z nejtemnějších míst Ameriky od tvůrce dokumentu „Výpověď Teda Bundyho“.

3. Cesta svatojánských mušek

Střední škola nebo střední věk, na tom vůbec nezáleží – nejlepší kamarádky Tully a Kate při sobě pořád stojí v dobrém i ve zlém.

2. Bridgertonovi

Osm nerozlučných sourozenců Bridgertonových hledá lásku a štěstí mezi londýnskou smetánkou. Podle úspěšných románů od Julie Quinn.

1. Svět pod hlavou

Policistu srazí v roce 2016 auto. Když se probere, leží v nemocnici a je rok 1982. Bude muset zjistit, jaké události tenkrát změnily osud jeho rodiny.

Pokračuj na nejsledovanější filmy a seriály na Netflixu z minulého týdne

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Plně souhlasím ,Svět pod hlavou je na naše české poměry dobrý. Sice mi občas vadily ,,snové scény“ ale jinak je super. Pro mladší generaci to místy bude těžko pochopitelné ale my ,,Husákovy děti “ které to zažili ocení pravdivé vyobrazení doby. Jen toho chlastání tam bylo trochu moc a autorádio HITACHI v policejní Ladě Niva bylo trochu mimo mísu….. :))

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také