14 výborných novinek, které si můžete pustit o víkendu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix opět zásobuje diváky ve velkém, pozadu ale nezůstalo ani HBO. Mezi tři největší filmové novinky tohoto týdne jsme zařadili sci-fi Bliss (Prime Video) od tvůrce senzačního Výchozího bodu, jihokorejskou podívanou Čističi vesmíru (Netflix) a konverzační černobílé drama Malcolm a Marie (Netflix), ve kterém své herecké dovednosti předvedou John David Washington a Zendaya. Zkrátka nepřijdou ani milovníci seriálů.

Angel

Ashraf Marwan se pohybuje v nejvyšších patrech egyptské státní správy a zároveň na velmi tenké hraně, protože provádí špionáž pro Izrael. Podle skutečného příběhu. (Netflix)

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

Po rozchodu s Jokerem se Harley Quinn (Margot Robbie) spojí s dalšími superhrdinkami, aby společně zachránily malou dívku z rukou obávaného narcistického padoucha jménem Black Mask (Ewan McGregor). (HBO GO)

Bliss

Owen Wilson a Salma Hayek jsou přesvědčeni, že žijí ve světě vytvořeném umělou inteligencí. Režisér Mike Cahill, tvůrce výborného Výchozího bodu, se vrací na scénu po dlouhých sedmi letech! (Prime Video)

Cesta svatojánských mušek

Střední škola nebo střední věk, na tom vůbec nezáleží – nejlepší kamarádky Tully a Kate při sobě pořád stojí v dobrém i ve zlém. (Netflix)

Čističi vesmíru

Čtyři outsideři, co se v roce 2092 honí za vesmírným odpadem a sny o budoucnosti, objeví androidku, která by jim mohla hodit balík. Kdyby neskrývala nebezpečné tajemství. (Netflix)

Falešná sláva

Falešná sláva, dokumentární film z produkce HBO od zkušeného novináře Nicka Biltona, zkoumá fenomén influencerů na sociálních sítích prostřednictvím průkopnického sociálního experimentu. (HBO GO)

Háčko – 2. řada

Helena si v Barceloně 60. let 20. století získává srdce nebezpečného vůdce heroinového kartelu. Zároveň piluje schopnosti potřebné k cestě na vrchol. (Netflix)

Holá sebeúcta

Tyhle ženy chtějí znova získat kontrolu nad svým tělem i životem. Při náročném kurzu tance u tyče proto řeší různé významy pohybu.

Jsme v tom spolu

Tento dokumentární seriál zachycuje zkušenosti skupiny obětí nemoci Covid-19, jejich kariéry i jejich rodiny během nejtěžších měsíců v nemocnici Parc Taulí ve městě Sabadell. Příběh o boji, solidaritě a životě. (na HBO GO od 7. února)

Malcolm a Marie

Po návratu z premiéry vybublají na povrch dávná tajemství a filmař s přítelkyní v dusné atmosféře přehodnocují svůj vztah. (Netflix)

Nejlepší nepřátelé

Snímek The Best of Enemies, inspirovaný skutečným příběhem, pojednává o nesourodém vztahu mezi bojovnicí za občanská práva Ann Atwaterovou a místním vůdcem Ku Klux Klanu C.P. Ellisem. (Netflix)

Neviditelné město – 1. řada

Muž zasažený hrozivou tragédií objeví svět mytických bytostí, které žijí mezi lidmi – a brzy zjistí, že klíč k jeho vlastní záhadné minulosti skrývají právě ony. (Netflix)

Provazochodkyně nad Prahou

Přechod provazochodkyně Tatiany Mosio-Bongongy přes Vltavu přesáhl zdaleka rozměr pouhého „spektáklu“ pro diváky a média. (Netflix)

Všichni moji přátelé jsou mrtví

Odhalená tajemství, zlomená srdce a nečekané rozuzlení. Tuhle partu kamarádů čeká hodně divoká oslava Silvestra.

Pokračuj na filmové a seriálové tipy na víkend z minulého týdne

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také