10 nejstahovanějších filmů přes torrenty za poslední týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Jihokorejští Čističi vesmíru (Netflix) a diváky rozcupované Bliss (Prime Video) od režiséra Výchozího bodu jsou jediné novinky mezi nejstahovanějšími filmy za poslední týden. V žebříčku podle TorrentFreaku se naopak už nevyskytují tituly Run Hide Fight a Za čárou, které se v TOP 10 objevovaly několik posledních týdnů. Hvězdně obsazené Střípky, kterým před týdnem patřila první pozice, jsou tentokrát umístěny za dvojicí novinek.

Nejstahovanější filmy k 8. únoru 2021 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak čerpá data z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Vykopávky

Britská vdova si v předvečer druhé světové války najme amatérského archeologa, aby prozkoumal záhadné útvary na jejím pozemku. A jeho objev vyrazí leckomu dech. (uvedeno na Netflixu)

9. Nadějná mladá žena

Cassie (Carey Mulligan) byla nadějná mladá žena… dokud se vše ze záhadného důvodu nezměnilo. Zdá se, že v jejím životě není nic takové, jak se zdá. (uvedeno na iTunes nebo Amazon Prime)

8. Zprávy ze světa

Texaský novinář Tom Hanks cestuje divokým západem, kam přináší místním lidem zprávy a zároveň pomáhá zachránit unesenou dívku. (uvedeno na iTunes, Amazon Prime nebo Google Play)

7. Duše

Středoškolský učitel hudební výchovy Joe Gardner (Jamie Foxx) dostane životní šanci hrát v proslulém jazzovém klubu. Jeden chybný krok ho však přenese z ulic New Yorku do Neznáma před. (uvedeno na Disney+)

6. Tenet

V temném světě mezinárodní špionáže bojuje o záchranu celého světa. Vydává se na extrémně komplikovanou misi, ve které pro časoprostor neplatí pravidla, tak jak je známe. (uvedeno na O2TV, Google Play)

5. Palmer

Po dvanácti letech ve vězení se Eddie Palmer, bývalá středoškolská fotbalová hvězda, vrací domů a chce opět začít žít. Zanedlouho překvapivě naváže pouto se Samem, nezapadajícím chlapcem z problémové rodiny. (uvedeno na Apple TV)

4. Wonder Woman 1984

V pokračování očekávané komiksovky se tentokrát ocitneme v osmdesátých letech. Proti superhrdince Wonder Woman budou stát dva záporáci. Max Lord v podání Pedra Pascala a také Cheetah s tváří herečky Kristen Wiig. (uvedeno na HBO Max)

3. Střípky

V nejnovějším filmu uznávaného režiséra Johna Leeho Hancocka sledujeme dvojici policistů (Denzel Washington a Rami Malek), která se snaží dopadnout sériového vraha (Jared Leto). (uvedeno na HBO Max)

2. Čističi vesmíru

Čtyři outsideři, co se v roce 2092 honí za vesmírným odpadem a sny o budoucnosti, objeví androidku, která by jim mohla hodit balík. Kdyby neskrývala nebezpečné tajemství. (uvedeno na Netflixu)

1. Bliss

Owen Wilson a Salma Hayek jsou přesvědčeni, že žijí ve světě vytvořeném umělou inteligencí. Režisér Mike Cahill, tvůrce výborného Výchozího bodu, se vrací na scénu po dlouhých sedmi letech! (uvedeno na Amazon Prime)

Pokračuj na nejstahovanější filmy minulého týdne

3 KOMENTÁŘŮ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také