10 nejstahovanějších filmů na torrentech za poslední týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

V žebříčku nelegálně nejstahovanějších filmů týdne podle TorrentFreaku tentokrát najdeme hned tři novinky. Historické drama Vykopávky, film Justina Timberlakea Palmer a hvězdnou kriminálku Střípky. Nejstahovanější film minulého týdne, western News of the World, zaujal čtvrtou pozici.

Nejstahovanější filmy k 1. únoru 2021 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak čerpá data z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Nadějná mladá žena

Cassie (Carey Mulligan) byla nadějná mladá žena… dokud se vše ze záhadného důvodu nezměnilo. Zdá se, že v jejím životě není nic takové, jak se zdá. (uvedeno na iTunes nebo Amazon Prime)

9. Run Hide Fight

Zoe to se střelnými zbraněmi umí. Když její školu přepadnou ozbrojení útočníci, nemůže tomu jen přihlížet. Drama inspirované střeleckými útoky ve školách, které připomíná Smrtonosnou past. (uvedeno na Daily Wire)

8. Vykopávky

Britská vdova si v předvečer druhé světové války najme amatérského archeologa, aby prozkoumal záhadné útvary na jejím pozemku. A jeho objev vyrazí leckomu dech. (uvedeno na Netflixu)

7. Za čárou

V blízké budoucnosti dostane pilot dronu rozkaz přesunout se do válečné zóny, kde mu má velet android v přísném utajení – a společně pak musí zabránit jadernému útoku. (uvedeno na Netflixu)

6. Duše

Středoškolský učitel hudební výchovy Joe Gardner (Jamie Foxx) dostane životní šanci hrát v proslulém jazzovém klubu. Jeden chybný krok ho však přenese z ulic New Yorku do Neznáma před. (uvedeno na Disney+)

5. Tenet

V temném světě mezinárodní špionáže bojuje o záchranu celého světa. Vydává se na extrémně komplikovanou misi, ve které pro časoprostor neplatí pravidla, tak jak je známe. (uvedeno na O2TV, Google Play)

4. News of the World

Texaský novinář Tom Hanks cestuje divokým západem, kam přináší místním lidem zprávy a zároveň pomáhá zachránit unesenou dívku. (uvedeno na iTunes, Amazon Prime nebo Google Play)

3. Wonder Woman 1984

V pokračování očekávané komiksovky se tentokrát ocitneme v osmdesátých letech. Proti superhrdince Wonder Woman budou stát dva záporáci. Max Lord v podání Pedra Pascala a také Cheetah s tváří herečky Kristen Wiig. (uvedeno na HBO Max)

2. Palmer

Po dvanácti letech ve vězení se Eddie Palmer, bývalá středoškolská fotbalová hvězda, vrací domů a chce opět začít žít. Zanedlouho překvapivě naváže pouto se Samem, nezapadajícím chlapcem z problémové rodiny. (uvedeno na Apple TV)

1. Střípky

V nejnovějším filmu uznávaného režiséra Johna Leeho Hancocka sledujeme dvojici policistů (Denzel Washington a Rami Malek), která se snaží dopadnout sériového vraha (Jared Leto). (uvedeno na HBO Max)

Pokračuj na nejstahovanější filmy z minulého týdne

3 KOMENTÁŘŮ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také