15 novinek, které Netflix uvede tento týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

První pracovní týden Nového roku bude na Netflixu ve znamení zajímavých dokumentárních sérií, nadávajícího Nicolase Cage, francouzské minisérie s Omarem Sy nebo kanadského dramatu, ve kterém září Vanessa Kirby. Tušíme ale, že Netflix v potají přidá do nabídky ještě další filmy, o kterých zatím nevíme, nebo k již dříve uvedeným titulům dodá alespoň titulky.

Dějiny nadávání – 1. řada

Nicolas Cage uvádí zábavný a pěkně sprostý seriál o historii a dopadech některých z nejznámějších anglických vulgarismů. Tohle jste o neslušných slovech určitě nevěděli! (5. ledna)

Gábinin kouzelný domek – 1. řada

Roztomilé čičinky, ztřeštěné nápady a nenapodobitelná kouzla! Milovnice koťat Gábi a její věrný parťák Pandy už na vás čekají s hromadou úžasných kočičích dobrodružství. (5. ledna)

Grinch

Věčně nabručený mrzout plánuje překazit Vánoce ve veselém městečku Kdosice. Nesobecká dívenka mu ale možná obměkčí srdce. (5. ledna)

Nailed it!: Mexiko – 3. řada

Zábavné pokusy amatérských pekařů o napodobení složitých pekařských a cukrářských výrobků v soutěži o finanční odměnu teď míří do Mexika. (5. ledna)

Promiňte, že ruším

Telemarkeťák dá na kolegovu radu a rychle šplhá po firemní žebříčku. Na vrcholu na něj ale čeká pěkně špinavá práce. (6. ledna)

Přežít svoji smrt – 1. řada

Co se s námi stane po smrti? Dokumentární seriál o výzkumu takzvaných prožitků blízké smrti, lidech, kteří je zažili, o reinkarnaci i o paranormálních jevech. (6. ledna)

Tony Parker – Poslední pokus

Film o životě a kariéře Tonyho Parkera, ze kterého se díky jeho odhodlání stal pravděpodobně nejlepší francouzský basketbalista. (6. ledna)

Kroniky Idhunu – 2. část

Chlapec, který náhle přišel o rodiče, bojuje s jejich vrahem, aby zachránil planetu, a objeví při tom nový svět plný nebezpečí i zázraků. (8. ledna)

Lupin – 1. část

Zloděj gentleman Assane Diop se ve šlépějích Arsèna Lupina vydává pomstít příkoří, které jeho otci způsobila jedna bohatá rodina. (8. ledna)

Nejdrsnější věznice světa – 5. řada

Investigativní novináři se dobrovolně nechají zavřít do těch nejhorších světových věznic, kde vládne strach a brutalita. (8. ledna)

Předstírejme, že je to v pořádku – minisérie

Poznejte život v ulicích New Yorku okouzlujícím pohledem ironické spisovatelky, humoristky a vypravěčky Fran Lebowitz, u které se na kus řeči zastavil Martin Scorsese. (8. ledna)

Silák Bheem: Festival draků

Zima skončila a je tu festival draků. Bheem a ostatní obyvatelé městečka přivítají slunečné roční období oslavou, na kterou se všichni vždycky moc těší. (8. ledna)

Střípky ženy

Po tragickém domácím porodu se musí vyrovnat s návalem emocí i velkým smutkem a najít cestu zpátky ke svému partnerovi i rodině. (8. ledna)

Vyloučený

Aziz se plácá v krizi středního věku a hledá únik před nudnou prací, otravnými přáteli a neurvalou rodinou. A přitom musí předstírat, že je všechno v pohodě. (8. ledna)

Kouzelný park

Holčička s bujnou fantazií si vymyslí zábavní park. A když se její Země zázraků ocitne v nebezpečí, vydá se ji se svými zvířecími kamarády zachránit. (9. ledna)

Pokračuj na novinky na Netflixu z minulého týdne

9 KOMENTÁŘŮ

  1. Jako co jsi budem většinu z toho jsem už viděla ať už v televizi nebo přez jinou stránku a dvě kraviny na které budou koukat tak 3-4 leté děti nic víc co se týče kronik Idhunu tak jsem vyděla první sérii a to je jediné na co se těším až to vyjde jinak buď kraviny nebo už jsem to viděla a nebo moc dětinský

  2. Tohle je asi určeno pro Američany, Evropan muže jen kroutit hlavou co je vůbec možné nazvat filmem nebo seriálem…

  3. Musím přiznat že to co nabízíte je totální brak i to co už tam je. Ale drzost je to vydávat za super portál a ještě si nechat platit takový prachy

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také