15 nejsledovanějších titulů na Netflixu 3. týdne roku

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Jak už bývá zvykem, v popředí sledovanosti týdne na Netflixu najdeme průměrné filmy a výborné seriály. Do obou žebříčků (11 filmů a 15 seriálů) se stihly zařadit i některé horké novinky.

11 nejsledovanějších filmů na Netflixu v Česku 3. týdne roku 2021

Akční béčko Za čárou se minulý týden teprve dostávalo do podvědomí diváků (11. místo), tentokrát se již stalo nejsledovanějším filmem posledních sedmi dní. Následuje brazilská komedie Táta na kvadrát, trojici nejsledovanějších uzavírá české drama MY 2.

11. Ženy v běhu
10. Rocketman
9. 3Bobule
8. SpongeBob ve filmu: Houba na útěku
7. Nevidomá
6. Grinch

5. Emoji ve filmu

V Textopoli panuje názor, že emoji by měly vyjadřovat jenom jednu emoci, a tak jsou Genovy různé výrazy problém. Jeho řešení – stát se „normálním“.

4. Můžeme být hrdinové

Vetřelci z vesmíru unesou pozemské superhrdiny a jejich děti se musí naučit táhnout za jeden provaz, aby zachránily svoje rodiče i celou planetu.

3. MY 2

Po odchodu od manžela se nastěhuje ke svému kadeřníkovi, který je gay. V novém soužití pak zkoumá, kde leží hranice intimity a sexuality.

2. Táta na kvadrát

Mladá holka žije s mámou v hippie komunitě. Když ale máma odjede, dívka se potají vydá najít svého otce. A tahle dobrodružná cesta jí změní život.

1. Za čárou

V blízké budoucnosti dostane pilot dronu rozkaz přesunout se do válečné zóny, kde mu má velet android v přísném utajení – a společně pak musí zabránit jadernému útoku.

15 nejsledovanějších seriálů na Netflixu v Česku 3. týdne roku 2021

Rozčarování od tvůrců Simpsonů překvapivě nejsledovanějším seriálem v Česku. Druhou a třetí příčku obsadili Lupin a Bridgertonovi. V žebříčku se také vyskytuje novinka Winx Saga: Osud nebo Riverdale, jehož nová řada nabírá v Česku mírné zpoždění (čeká se na titulky).

15. Útěk z vězení
14. Papírový dům
13. Jurský svět: Křídový kemp
12. Brooklyn 99
11. Riverdale
10. Jak jsem poznal vaši matku
9. Winx Saga: Osud
8. Night Stalker: Hon na sériového vraha
7. Království lesku
6. Dámský gambit

5. Koruna

Seriál sleduje politické soupeření a osobní životy za vlády královny Alžběty II. a události, které určovaly dějiny druhé poloviny 20. století.

4. Vikingové

Drsné drama vikingského hrdiny Ragnara Lothbroka, který ve snaze o rozšíření vlivu seveřanů zpochybňuje kvality neschopného vůdce, kterému chybí vize.

3. Bridgertonovi

Osm nerozlučných sourozenců Bridgertonových hledá lásku a štěstí mezi londýnskou smetánkou. Podle úspěšných románů od Julie Quinn.

2. Lupin

Zloděj gentleman Assane Diop se ve šlépějích Arsèna Lupina vydává pomstít příkoří, které jeho otci způsobila jedna bohatá rodina.

1. Rozčarování

Povinnosti volají, ale princezna radši popíjí. Volnomyšlenkářská Bean rozčílí krále, když spolu se svými démonskými a elfími kumpány napáchá nenapravitelnou spoušť.

Pokračuj na nejsledovanější tituly na Netflixu minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také