13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu v Česku právě končícího týdne.

13 nejsledovanějších filmů na Netflixu v Česku 2. týdne roku 2021

Nejhorší animák roku 2017, Emoji ve filmu, je nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu v Česku. Druhé místo patří nejnovější adaptaci Grinche, třetí pak bláznivému superhrdinskému filmu pro děti, Můžeme být hrdinové. Mezi top třináctkou najdeme také české zástupce, posledního Spongeboba nebo pokračování kyberpunkového Blade Runnera.

13. Feel the Beat
12. Táta na kvadrát
11. Za čárou
10. MY 2
9. Ženy v běhu
8. Střípky ženy
7. Blade Runner 2049
6. SpongeBob ve filmu: Houba na útěku

5. Smrt do roku 2020

Rok, na který nikdo z nás nebude rád vzpomínat, očima nejhůř informovaných komentátorů v historii. Od tvůrců seriálu Black Mirror.

4. 3Bobule

Blíží se další vinobraní a manželé, kteří jsou už nějakou dobu od sebe, se snaží zachránit nejenom krachující vinařství, ale i svůj vztah.

3. Můžeme být hrdinové

Vetřelci z vesmíru unesou pozemské superhrdiny a jejich děti se musí naučit táhnout za jeden provaz, aby zachránily svoje rodiče i celou planetu.

2. Grinch

Věčně nabručený mrzout plánuje překazit Vánoce ve veselém městečku Kdosice. Nesobecká dívenka mu ale možná obměkčí srdce.

1. Emoji ve filmu

V Textopoli panuje názor, že emoji by měly vyjadřovat jenom jednu emoci, a tak jsou Genovy různé výrazy problém. Jeho řešení – stát se „normálním“.

13 nejsledovanějších seriálů na Netflixu v Česku 2. týdne roku 2021

Sledovanosti pořadů na Netflixu tento týden kraloval francouzský Lupin, následovaný kritizovanými Bridgertonovými. Třetím nejsledovanějším seriálem jsou Vikingové, kteří na Netflixu konečně uvedli svou finální řadu. Mezi třináctkou nejpopulárnějších najdeme také seriály, které služba nově nabízí s českými titulky. Ať už jde o Útěk z vězení, HIMYM nebo Brooklyn 99.

13. Star Trek: Discovery
12. Night Stalker: Hon na sériového vraha
11. Útěk z vězení
10. Rozčarování
9. Sabrinina děsivá dobrodružství
8. Nejdrsnější věznice světa
7. Jak jsem poznal vaši matku
6. Dámský gambit

5. Brooklyn 99

Skvělý, ale trochu nedospělý brooklynský detektiv Jake Peralta se musí naučit poslouchat nadřízeného a stát se týmovým hráčem. Nastoupil totiž jeho nový, náročný šéf…

4. Koruna

Seriál sleduje politické soupeření a osobní životy za vlády královny Alžběty II. a události, které určovaly dějiny druhé poloviny 20. století.

3. Vikingové

Drsné drama vikingského hrdiny Ragnara Lothbroka, který ve snaze o rozšíření vlivu seveřanů zpochybňuje kvality neschopného vůdce, kterému chybí vize.

2. Bridgertonovi

Osm nerozlučných sourozenců Bridgertonových hledá lásku a štěstí mezi londýnskou smetánkou. Podle úspěšných románů od Julie Quinn.

1. Lupin

Zloděj gentleman Assane Diop se ve šlépějích Arsèna Lupina vydává pomstít příkoří, které jeho otci způsobila jedna bohatá rodina.

Pokračuj na nejsledovanější tituly na Netflixu minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také