14 novinek, které v týdnu přidá Netflix

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Tento týden bude na Netflixu o zábavu postaráno. Služba uvede premiérový díl Ledové archy, poměrně zajímavou nabídku filmů včetně Netflix originálů a další skvělý jihokorejský seriál s prvky fantasy. Netflix tento týden přidá minimálně čtrnáct nových titulů a konečně snad i titulky k nové řadě Riverdale.

Ledová archa – 2. řada (první epizoda)

Planeta zamrzla a v obřím vlaku, který krouží po zeměkouli, se poslední lidé snaží bok po boku přežít v křehké rovnováze. (26. ledna)

Utíkej, pejsku! – 1. řada

Chytrá a vynalézavá Známka Štěková a její nejlepší kámoš Mrně Ratlík se pouští do odvážných dobrodružství a pomáhají obyvatelům Packova s jejich problémy. (26. ledna)

50 m2 – 1. řada

Gangster chce zjistit pravdu o svojí minulosti. Zradí proto blízkého přítele a v malé istanbulské čtvrti na sebe vezme novou identitu. (27. ledna)

BONDING – 2. řada

Univerzitní studentka z New Yorku si přivydělává jako domina a přesvědčí svého nejlepšího kamaráda ze střední, který je gay, aby jí dělal asistenta. (27. ledna)

Komplic

Přidejte se k nejlepším cyklistům na světě a navštivte úžasná místa na terénní projížďce po celé zeměkouli. Vizuální pocta cyklistice. (27. ledna)

Národní třída

Místy humorný příběh osamělého rváče, který má svou pravdu a rád poučuje své okolí o životě, rezonuje v současné společnosti čím dál víc. A nejen v České republice. (27. ledna)

Gloria Bell

Rozvedená žena, která se ráda baví, žije naplno. Ve dne pracuje a noci protancuje v klubech v Los Angeles. Pak se ale na scéně objeví nový muž. (28. ledna)

Smrtelné stroje

V postapokalyptickém světě se mladá žena a její rebelující přátelé snaží zastavit obří Londýn na kolech, který chce pohltit všechno, co se mu připlete do cesty. (28. ledna)

Syn temnoty

Co kdyby nadané dítě z jiného světa ztroskotalo na Zemi, ale místo aby se pro lidstvo stalo hrdinou, začalo by se projevovat velmi zlověstně? (28. ledna)

My jsme: Svatí z Brooklynu – 1. řada

Obětaví trenéři fotbalu vytvořili pro děcka z Brooklynu bezpečné útočiště, kde z nich vychovávají dobré hráče a připravují je na budoucí život. (29. ledna)

Ohana: Rodina je poklad

Dva sourozenci z Brooklynu tráví léto na ostrově O’ahu, kde jim příbuzní pomáhají objevit jejich havajské kořeny během dobrodružného hledání ztraceného pokladu. (29. ledna)

Pod bodem mrazu

Náklaďák plný vězňů se stane terčem útoku a polda, který ho řídil, musí bojovat o život s pasažéry, útočníky i tichým společným nepřítelem: vražedným mrazem. (29. ledna)

Vykopávky

Britská vdova si v předvečer druhé světové války najme amatérského archeologa, aby prozkoumal záhadné útvary na jejím pozemku. A jeho objev vyrazí leckomu dech. (29. ledna)

Záhadný lovec – 1. řada

Příběh se odehrává ve smyšleném jihokorejském městě Junjin, kde se kromě nebezpečných zločinců ukrývají i temné duše z podsvětí. (31. ledna)

Pokračuj na novinky Netflixu z minulého týdne

5 KOMENTÁŘŮ

  1. Netflix dává tenhle rok zatím jednu sračku za druhou .Už aby bylo stranger things, Zaklínač,peaky blinders, lucifer

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také