12 nedávno uvedených českých filmů na Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix přidává do nabídky další české filmy. Populární 3Bobule, které vládnou žebříčkům sledovanosti českého Netflixu již několik týdnů v řadě, doplnila zajímavá skvadra titulů. Fanoušci českého filmu si na službě mohou dále pustit Teroristku se skvělou Ivou Janžurovou, psychologický Domestik, vesmírnou komedii Mars nebo Rozkoš s Janou Plodkovou. Tohle je přehled dvanácti nejnověji uvedených českých filmů na Netflixu.

3Bobule

Blíží se další vinobraní a manželé, kteří jsou už nějakou dobu od sebe, se snaží zachránit nejenom krachující vinařství, ale i svůj vztah.

Domestik

Když se cyklistova posedlost kariérou ocitne v rozporu s fanatickou touhou jeho ženy po dítěti, promění se jejich manželství v malé soukromé peklo.

Hurvínek a kouzelné muzeum

Kluk, který je blázen do počítačových her, musí využít svoje schopnosti, aby zachránil staré muzeum loutek i celé město před zloduchem, který se nečekaně vrací.

Kibera: Příběh slumu

Detailní pohled na jeden z největších afrických slumů a na odhodlání místních obyvatel zlepšit svoje životní podmínky v nervózní době před volbami.

Mars

Na opuštěnou stanici na Marsu přilétá výprava s velkými plány. Cíle jejích členů ale nejdou dohromady, a tak budou všichni nakonec rádi, když se z toho aspoň nezblázní.

Můj pes Killer

Mladý skinhead vede bezútěšný život se svým milovaným pitbulem. Jeho černobílý svět se otřese v základech, když zjistí, že má snědého bratříčka. (slovenský film)

MY 2

Po odchodu od manžela se nastěhuje ke svému kadeřníkovi, který je gay. V novém soužití pak zkoumá, kde leží hranice intimity a sexuality.

Na krátko

Jedenáctiletý chlapec žijící v domácnosti ovládané ženami se vzbouří a uteče za otcem. Záhy ale pozná zneklidňující pravdu.

Něžné vlny

Je rok 1989 a nesmělý puberťák závodí s časem, aby navzdory přání rodičů stihl získat srdce okouzlující akvabely, která se brzy odstěhuje za železnou oponu.

Pojar dětem

Království za devatero horami a řekami i strašidelné vize budoucnosti. V téhle sbírce oslavující dílo Břetislava Pojara najdete všechno.

Rozkoš

Filmová střihačka Milena žije v prostředí plném existenciálních úzkostí a prahne po důvěrném sblížení s mužem, který toho ale možná vůbec není schopen.

Teroristka

Na místního gaunera, co terorizuje okolí, si netroufne ani samotná starostka. Učitelka v důchodu proto vezme věci pevně do vlastních rukou.

Pokračuj na minulý přehled českých filmů na Netflixu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také