19 nejlepších fantasy na Netflixu s českým dabingem

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Obsah Netflixu se kvalitními fantasy tituly jenom hemží. Seriály z originální produkce Netflixu velmi důstojně doplňují hollywoodské trháky, v několika případech také filmy z české produkce. Jak je na tom ale nabídka fantasy filmů a seriálů, které si uživatelé služby mohou pustit s českým dabingem? Vybrali jsme devatenáct nejlepších.

Fantastická zvířata a kde je najít

V roce 1926 navštíví New York výstřední kouzelník Mlok Scamander, který má pro strach uděláno. Odhalí zlověstné spiknutí, které ohrožuje společenství kouzelníků.

Harry Potter

Filmové zpracování Harryho Pottera znamenalo výhru v jackpotu. Knižní série, která byla předurčena stát se veleúspěšnou filmovou franšízou, příkladně naplnila svůj potenciál.

I Am Not Okay With This

Úzkostlivá Syd se snaží překonat nástrahy střední školy, trable v rodině i zamilování do svojí nejlepší kamarádky. A ještě udržet na uzdě svoje nadpřirozené schopnosti.

Lék na život

Naivní poskok má vyzvednout ředitele společnosti v odlehlém evropském lázeňském středisku a na alpských svazích odhalí děsivá tajemství.

Love, Death & Robots

Tim Miller a David Fincher sestavili antologii animovaných filmů, kde není nouze o děsivá stvoření, ďábelská překvapení a černý humor. Sledovat zásadně v soukromí!

Malá čarodějnice

Malá čarodějnice se musí naučit všechna kouzla z magické bichle, aby se mohla účastnit každoročního tanečního reje. Zlá ježibaba se jí to ale pokusí překazit.

Malý princ

Holčička se životem naplánovaným podle harmonogramu potká výstředního letce, který jí povypráví o dobrodružstvích neobyčejného chlapce, který bydlí na malé planetce.

Nad ránem

Flákač si užívá v postapokalyptickém Los Angeles. Snaží se najít dívku svých snů, přelstít tupé ghúly a nepřátelské gangy.

Noe

Tahle ambiciózní adaptace příběhu Noeho znázorňuje vize, které ho podnítily k hrozivému proroctví apokalypsy a postavení archy.

Pátý element

V téhle nápadité sci-fi epopeji se taxikář z třiadvacátého století zaplete s okouzlující mimozemšťankou, která možná vlastní klíč k záchraně světa.

Půlnoc v Paříži

Spisovatel se noc co noc vrací v čase do Paříže 20. let, kde mezi umělci, které obdivuje, nachází lásku i inspiraci.

Rohy

Ig Perish, který je obviněn z vraždy, se jednoho dne probudí a zjistí, že mu na hlavě vyrašily rohy – a ty nutí všechny kolem, aby se mu svěřili se svými hříchy.

Sabrinina děsivá dobrodružství

Napůl člověk a napůl čarodějka Sabrina se pohybuje mezi dvěma světy, svoji pozornost dělí mezi vylomeniny náctileté smrtelnice a kouzelnický rodinný odkaz – Církev noci.

Stranger Things

Chlapec se ztratí neznámo kde a město začne odhalovat svoje záhady, mezi které patří i tajné experimenty, děsivě nadpřirozené síly a jedna malá podivná holka.

Temný krystal: Věk vzdoru

Mocichtiví vládci vysávají z planety Tra život. Skupinka odvážných Gelflingů se proto spojí na výpravě za záchranou světa a s temnotou se rozhodnou bojovat.

Umbrella Academy

Odcizení sourozenci s výjimečnými schopnostmi se znova setkají po smrti svého otce a odhalí šokující rodinná tajemství a nebezpečí pro celé lidstvo.

Valerian a město tisíce planet

Vesmírní policisté Valerian a Laureline se vydávají na misi s cílem přivézt téměř vyhynulé stvoření, osvobodit uneseného velitele a chránit galaxii.

Vánoční kronika

Bratr a sestra nabourají Santovy sáně a pak musí celou noc zachraňovat Vánoce. Ještě že si Santa vždycky umí poradit.

Ztraceni ve vesmíru

Po nouzovém přistání na neznámé planetě se rodina Robinsonových navzdory všemu pouští do boje o přežití a šanci na útěk. Kolem ale číhá plno nebezpečí.

Pokračuj na nejlepší animáky na Netflixu s českým dabingem

1 komentář

  1. …..bohužel vše maximálně „B“ filmy……opravdu kvalitní film jsem na netflixu neviděl hodně dlouho….., když ano, tak je to už starší klasika 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také