Wonder Woman 1984 zavítá na HBO Max ještě letos

Přečtěte si

17 nejnovějších titulů, které můžete vidět o víkendu

První adventní víkend roku bude na filmové a seriálové novinky z týdne velmi bohatý. Jen Netflix vydal tři filmové...

10 filmů, které Netflix právě přidal do nabídky, aniž byste to věděli

V přehledu novinek na tento týden to vypadalo, že si Netflix vystačí s vlastní originální tvorbou. Služba nakonec překvapila...

20 nejočekávanějších prosincových filmů a seriálů na online službách

Prosinec nebude ve znamení pouze velkých premiér na Netflixu, případně na HBO, výborné filmy totiž přichází z kin na...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Wonder Woman jako jedna z mála dodržela slib a navzdory pandemie vezme kina útokem ještě v letošním roce. Zároveň ale vyjde online na službě HBO Max.

Dobrá zpráva pro všechny zaryté kinaře a fanoušky DC. Druhé Wonder Woman byla potvrzena premiéra přesně na Štědrý den. Velkou záhadou však zůstává, zda kina v Česku budou v této době již otevřena. Pokud ne, filmu se dočkáme až příští rok.

Warneři ve spolupráci s HBO potvrdili také příchod Wonder Woman 1984 na filmovou službu HBO Max bez jakýchkoliv dalších příplatků pro diváky. Max je sice dostupný jenom v Americe, není ale vyloučeno, že se snímek s určitým odstupem nedostane také na HBO GO, která má předplatitele téměř po celém světě. Vzhledem k tomu, že se tak ale nestalo u nedávno vydané Čarodějnice, moc šancí tomu nedáváme.

Uvedení očekávané komiksovky v kinech a současně také na internetu, je pro studio velmi odvážným krokem. Případný úspěch Wonder Woman 1984 by mohl ukázat, jakým směrem se bude filmový průmysl vydávat v příštích letech.

Pokračuj na 7 očekávaných filmů, které možná uvidíme v kinech ještě tento rok

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také