Jackass dorazili na Netflix

Přečtěte si

17 novinek, které Netflix přidá do obsahu tento týden

Netflix si v tomto týdnu vystačí s tituly z vlastní produkce. Víceméně... Už v úterý dorazí očekávaná Americká elegie...

15 nejdůležitějších zpráv ze světa filmu za posledních 7 dní

Co se děje v Hollywoodu i mimo něj v době pandemie? To se jasně a stručně dozvíte v přehledu,...

20 nejsledovanějších titulů na Netflixu 47. týdne

Další týden na Netflixu, kterému vládne známá mořská houba. Češi nezapomněli ani na uvedení čtvrté řady královského seriálu. Nejsledovanější filmy...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Jak možná víte z týdenního přehledu netflixovských novinek, mezi nejnovější tituly na této službě se zařadil spin-off populárních Jackass, Děda mizera. A to rovnou ve dvou verzích. Netflix ale překvapil a do obsahu přidal další tři původní Jackass filmy s českými titulky.

Jackass: Film

Johny Knoxville a jeho ztřeštěná partička si hrají na pandy v Japonsku, udělají poprask na golfovém hřišti, blbnou s aligátory a vyvádějí spoustu dalších šíleností. První z filmů MTV o kouscích, které doma radši nezkoušejte. Hrají profi sebevrazi Johnny Knoxville, Steve-O a další.

Jackass 2.5

Johnny Knoxville, Steve-O a celá banda z Jackassu jsou zpátky a vymýšlejí ještě nestydatější fórky a šílenější lumpárny. Záběry ze zákulisí přinášejí fanouškům další porci vylomenin Johnnyho Knoxvilla, Steva-O a jejich podařených kumpánů.

Jackass 3

Johnny Knoxville se po dlouhé pauze vrací na scénu a pouští se do zbrusu nových kejklí s divou zvěří, kousků v nebezpečných výškách a dalších šíleností. Díky vysoké návštěvnosti v prvním týdnu po uvedení byl nejúspěšnější snímek ze série Jackass jedním z 25 top filmů roku.

Jackass: Děda Mizera

V přestrojení za chlípného staříka si Johnny Knoxville může dělat spoustu legrace z každého, kdo má tu smůlu, že se mu přimotá do cesty. Johnny Knoxville se v téhle šokující komedii pomocí hory make-upu změní v nezbedného staříka.

Jackass: Děda Mizera .5

Irving Zisman pokračuje ve svých senilních vylomeninách v dalším dílu série Jackass, který obsahuje dosud nezveřejněné záběry z původního filmu. Johnny Knoxville, Catherine Keener a Spike Jonze přivádí zpátky na scénu populárního darebného staříka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také