16 filmů a seriálů, které uvidíme v listopadu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix uvedl své oscarové želízko už minulý měsíc (Chicagský tribunál), na listopad však plánuje uvést neméně ambiciózní Americkou elegii. Na stejné službě se také dočkáme pokračování Vánoční komedie s Kurt Russell. Novinky představí i HBO GO s Maxem a zajímavé filmy v polovině měsíce vyjdou na VOD. Je však klidně možné, že další tituly o sobě dají teprve vědět.

Carmel: Kdo zabil Marii Martu?

Dokumentární seriál o jednom z nejkontroverznějších kriminálních případů v Argentině sleduje okolnosti, za kterých zemřela María Marta García Belsunce. (dokument, 5. listopadu, Netflix)

SpongeBob ve filmu: Houba na útěku

Někdo unesl SpongeBobova nejlepšího kámoše Garyho a SpongeBob s Patrikem teď musí vyrazit na ztřeštěnou výpravu daleko za hranice Zátiší Bikin, aby mu zachránili ulitu. (film, 5. listopadu, Netflix)

A Teacher

Seriál sleduje příběh učitelky na střední škole, která si začne románek s jedním ze svých studentů a postupně dochází k odhalení složitostí a následků tohoto nepovoleného vztahu. (seriál, 10. listopadu, Hulu)

Jungleland

Stanley a Lion jsou bratři, kteří by pro dobro toho druhého udělali cokoliv. Společně se snaží prosadit v pouličním boxu. (film, 10. listopadu, VOD)

Proces číslo 4

Sean K. Ellis šel do vězení za vraždu policisty, kterou měl spáchat v Bostonu v roce 1993. Teď chce dokázat svoji nevinu a odhalit korupci a rasismus v řadách policie. (dokument, 11. listopadu, Netflix)

Liberator: Operace Avalanche

Nesourodá jednotka odhodlaných vojáků zvyklých dělat si věci po svém razí za druhé světové války cestu invazi spojenců do Itálie. (seriál, 11. listopadu, Netflix)

Fireball: Visitors from Darker Worlds

Dokumentární film od Wernera Herzoga vypráví o vlivu meteorech a kometách na starověká náboženství, kultury a jejich následné fyzické dopady, které na Zemi měli. (dokument, 13. listopadu, Apple TV)

Pan Jangle a vánoční dobrodružství

V životem pulzujícím městečku Cobbleton hýří fascinující vynálezy legendárního výrobce hraček pana Jangla (Forest Whitaker) dobrou náladou a špetkou magie. (film, 13. listopadu, Netflix)

Žáci Midasovi

Byznysmen (Luis Tosar) se stává terčem vyděračů. Buď zaplatí obrovskou sumu peněz, nebo zemřou náhodní lidé. (seriál, 13. listopadu, Netflix)

Fatman

Akční komedie z dílny sourozeneckého dua Eshoma a Iana Nelmsových (Small Town Crime) vypráví příběh o Santu Clausovi, kterému násilí a alkohol nejsou vůbec cizí. (film, 17. listopadu, VOD)

Dreamland

Během velké hospodářské krize sní Eugene Evans o útěku z malého jižanského města v Texasu, kde žije se svojí rodinou. Plány mu však překazí zraněná bankovní lupička Allison Wells (Margot Robbie). (film, 17. listopadu, VOD)

Marvel’s 616

Dokumentární série, která zkoumá historické, kulturní a sociální dopady Marvel Comics Universe a jeho průsečíky s reálným světem. (dokument, 20. listopadu, Disney+)

Americká elegie

Student práv z Yalu se vrací do rodného města v Appalačském pohoří, vzpomíná na minulost svojí rodiny a přemýšlí o vlastní budoucnosti. (film, 24. listopadu, Netflix)

Vánoční kronika 2

Kate, která od minula trochu povyrostla, špatně snáší nového přítele svojí mámy. Rozhodne se proto utéct a octne se na severním pólu, kde se zlý elf chystá zrušit Vánoce. (film, 25. listopadu, Netflix)

Letuška

Temně komediální thriller, inspirovaný celosvětově úspěšným románem Chrise Bohjaliana, pojednává o tom, jak se může celý život změnit během jediné noci. (seriál, 26. listopadu, HBO Max)

30 stříbrných

Boj mezi dobrem a zlem. Vítejte ve světě, kde nic není tak, jak se na první pohled zdá, a nikomu nelze věřit. (seriál, 29. listopadu, HBO GO)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také