11 nově uvedených titulů na Netflixu s českým dabingem

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix přidává do nabídky desítky titulů týdně, přičemž naprostá většina z nich obsahuje české titulky. Myslí se ale i na diváky upřednostňující dabing. Netflix v tomto ohledu udělal velký pokrok a jednou za čtrnáct dní uvede zhruba desítku novinek s českým dabingem. Co se tedy na Netflixu objevilo s kompletní českou lokalizací za poslední dva týdny, pokud nebudeme brát v potaz české filmy?

Byl jednou jeden… vynálezce

Seriál o záblescích geniality a bláznivých pokusech, které stály na počátku fantastické cesty k objevům a vynálezům důležitým pro celé lidstvo.

Cizinec ve vlaku

Každý den stejná cesta vlakem do práce a z práce. Dnes se ale tenhle pojišťovák nechal zlákat a kývl na podezřele výhodnou nabídku od tajemné spolucestující.

Dřív než půjdu spát

Žena, která přežila brutální napadení, si každé ráno po probuzení nepamatuje nic ze svojí minulosti ani z předchozího dne.

Koruna – 4. řada

Seriál sleduje politické soupeření a osobní životy za vlády královny Alžběty II. a události, které určovaly dějiny druhé poloviny 20. století.

Mimi šéf: zpátky ve hře – 4. řada

Mimi šéf přivádí do kanceláře svého staršího bratříčka, aby ho naučil podnikat. Seriál podle populárního filmu.

Non-Stop

Zvláštnímu agentovi, který se stará o bezpečnost v letadle letícím 12 kilometrů nad zemí, začne posílat textové zprávy vyděrač, který tvrdí, že je taky na palubě.

Pan Jangle a Vánoční dobrodružství

Veselého výrobce hraček kdysi zradil pomocník, kterému věřil. O spoustu let později mu ale do života vstoupí hodná a zvědavá vnučka a dá mu novou naději.

Pád Londýna

Pomstychtiví teroristi zaútočí v Londýně na skupinu světových státníků a agent Mike Banning musí zachránit amerického prezidenta. Už zase.

Princezna z cukrárny: Zase vyměněná

Margaretinu vánoční korunovaci zkomplikují trable s láskou, a tak musí přispěchat na pomoc její dvojnice Stacy. Co ale další dvojnice – zmaří jejich plány?

Pryč od pece

Jednoho zavřou a druhý se zaplete s mafií. Vztah těchhle bratrů z chudých poměrů teď proto čeká hodně náročná zkouška.

Včelka Mája: Medové hry

Mája chce zachránit všechen med v úlu, a tak se musí pustit do sportovního zápolení s partou zlotřilých brouků.

Pokračuj na minulý přehled dabovaných filmů

22 KOMENTÁŘŮ

 1. Teď jsem to kontroloval znovu, ani jeden z těchto filmů, nemá cz dabing, pouze titulky. Nechápu proč je tu lživý článek.

 2. Včera jsem si některé tyto filmy prohlížel, a byly všechny s titulkami ,žádný dabing. Některé byli minulý týden v dabingu, a zase jsou s titulkami ,už mě ten netfix přestává bavit.

 3. } roč nemůžu najít třeba the originals, který je mimo jiné všude dostupný s titulky Výhodou netflixu je stále, ale to, že si nemusím pamatovat kde jsem skončila. Někteří tvrdí, že ho tam mají. Jiní mají nadabované věci co já mám s titulky. Odvíjí se to od předplatného?

  • Nemáte Netflix v češtině? Některé filmy jsou jenom, když si dáte prostředí Netflixu do angličtiny…a nebo je tady další věc. Některé filmy a seriály tam byly jen na nějakou dobu a pak zmizely.

 4. blavne, ze je vsechno korektni.. vsude forced etniky nabozenstvi i orientace.. vsechno tohle me je jedno, ale neni me jedno, ze me vsude tlacej do xichtu cernosskou lesbu a jeji partnerkou bejva asiatka.. proc tak na silu??? na druhou stranu lepsi dabing nez vetsina titulku.. asi z korekce se A casto preklada jako AB..

 5. Mě osobně stačí ke štěstí české titulky. Dabing je v některých případech kontraproduktivní.Mám rád původní znění.

 6. Prosím o doplňování info o seriálech a filmech o homosexuálech v ději, ve scénáristických konstrukcích, černoších v popředních rolích, a o korektně etnicky poskládaných postavách, např. v seriálu řeší své vztahy tři spolužačky, jedna bílá, druhá musí být černa a třetí Asiatka. Když to nepůjde, doporučuji vybrat vhodnou fotografii, která to sdělí beze slov. Děkuji, ušetří mi to čas.

 7. No super, dabingů přibývá.
  Konečně mi nemusí být líto těch vyhozených peněz za Netflix. Ale ze všech služeb musím uznat, že je nejlepší. Na HBO toho není zase tolik, ale narovinu, kdo má čas dřepět furt u bedny a nepracovat?

  • Konečně mi není líto těch vyhozených peněz za Netflix. Ale ze všech služeb musím uznat, že je nejlepší. Na HBO toho není zase tolik, ale narovinu, kdo má čas dřepět furt u bedny a nepracovat?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také