Echo Boomers: Michael Shannon vede gang zlodějů

Přečtěte si

15 nejsledovanějších titulů týdne na Netflixu v Česku

Tento týden si Netflix podmanila Rosamund Pike ve filmu Jako v bavlnce a seriál z nemocničního prostředí New Amsterdam. 15...

20 aktuálně nejlepších seriálů na HBO GO podle fanoušků

Fanoušci a diváci HBO GO měli možnost zapojit se do hlasování o nejlepší seriály služby, které měly premiéru za...

Mission: Impossible 7 a Top Gun: Maverick dorazí na stream

Po Warner Bros. a dalších společnostech se ke změnám v uvádění filmů přidává také Paramount Pictures. Společnost oznámila, že...

Autor

Saban Films uvádí první trailerovou ochutnávku pro nadcházející snímek Echo Boomers s hercem Patrickem Schwarzeneggerem v režijním debutu Setha Savoye.

Saban Films vydal první trailer pro kriminální drama s názvem Echo Boomers. Celovečerní snímek je režijní prvotinou Setha Savoye. Ten měl jako spoluautory scénáře ještě Kevina Bernhardta a Jasona Millera. Ve snímku si zahrají na vandaly ve vznikající kriminální organizaci Michael Shannon (Na nože, Tvář vody) po boku Patricka Schwarzeneggera (Půlnoční láska, Skautův průvodce zombie apokalypsou) v trochu jiném podání Robina Hooda. Jako chudé totiž berou sami sebe.

Dále účinkují Gilles Geary (Spirit Warriors), Hayley Law (Riverdale), Jacob Alexander (Nechápu, jak to dokáže), Oliver Cooper (Projekt X), Kate Linder (Mladí a neklidní), Lesley Ann Warren (Stopa) a Alex Pettyfer (Bez kalhot).

Echo Boomers přichází do vybraných kin a v digitální podobě 13. listopadu 2020.

Oficiální plakát ke snímku Echo Boomers.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také