Echo Boomers: Michael Shannon vede gang zlodějů

Přečtěte si

8 nových filmů na Netflixu s českým dabingem

Český dabing na Netflixu ještě stále není samozřejmostí, přesto největší světová streamovací služba na diváky v Česku myslí a...

17 nejnovějších titulů, které můžete vidět o víkendu

První adventní víkend roku bude na filmové a seriálové novinky z týdne velmi bohatý. Jen Netflix vydal tři filmové...

10 filmů, které Netflix právě přidal do nabídky, aniž byste to věděli

V přehledu novinek na tento týden to vypadalo, že si Netflix vystačí s vlastní originální tvorbou. Služba nakonec překvapila...

Autor

Saban Films uvádí první trailerovou ochutnávku pro nadcházející snímek Echo Boomers s hercem Patrickem Schwarzeneggerem v režijním debutu Setha Savoye.

Saban Films vydal první trailer pro kriminální drama s názvem Echo Boomers. Celovečerní snímek je režijní prvotinou Setha Savoye. Ten měl jako spoluautory scénáře ještě Kevina Bernhardta a Jasona Millera. Ve snímku si zahrají na vandaly ve vznikající kriminální organizaci Michael Shannon (Na nože, Tvář vody) po boku Patricka Schwarzeneggera (Půlnoční láska, Skautův průvodce zombie apokalypsou) v trochu jiném podání Robina Hooda. Jako chudé totiž berou sami sebe.

Dále účinkují Gilles Geary (Spirit Warriors), Hayley Law (Riverdale), Jacob Alexander (Nechápu, jak to dokáže), Oliver Cooper (Projekt X), Kate Linder (Mladí a neklidní), Lesley Ann Warren (Stopa) a Alex Pettyfer (Bez kalhot).

Echo Boomers přichází do vybraných kin a v digitální podobě 13. listopadu 2020.

Oficiální plakát ke snímku Echo Boomers.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také