Moonfall: Emmerich plánuje srážku s Měsícem

Přečtěte si

23 čarodějnických filmů a seriálů na Netflixu

Potter se odčaroval z Netflixu po Vánocích, to ale neznamená, že by si fanoušci kouzel a černé magie neměli...

15 skvělých britských komedií na Netflixu

Netflix nabízí z každého soudku něco. Naprázdno nevyjdou ani milovníci britského humoru, ačkoliv současná nabídka filmů z Velké Británie...

11 filmových a seriálových novinek na víkend

V tradičním přehledu nejzajímavějších novinek, které nadělil týden, najdeme pouze jeden originální film z produkce Netflixu, indické drama Bílý...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Režisér Roland Emmerich, který proslul svými katastrofickými filmy, připravuje další počin, ve kterém lidstvo bude zachraňovat svou existenci. Moonfall představuje herce a očekávanou zápletku.

Roland Emmerich vypustil Godzillu, otevřel Hvězdnou bránu a svět nesčetněkrát vystavil ohromnému nebezpečí. Král katastrofických velkofilmů tentokrát vyšle do vesmíru neohrožený tým, jehož prací bude přistát na Měsíci, který si to z nevyjasněných důvodů namířil přímo na Zemi. Zápletku téměř jako z legendárního Armageddonu bychom měli vidět v kinech za dva roky.

Filmy německého režiséra nikdy neměly nouzi o skvělé herce. Ani Moonfall nebude výjimkou. Slavný režisér počítá s Halle Berry, Patrickem Wilsonem nebo třeba Stanleym Tuccim. Naopak Josh Gad, který byl s projektem spojován v minulosti, se nakonec ve filmu neobjeví.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také