Duna se odkládá o rok

Přečtěte si

23 skvělých filmů s češtinou, které Netflix odstraní tento týden

Na konci února opustí Netflix více jak padesát filmů, přičemž polovina z nich není na službě uvedena s češtinou....

10 trailerů týdne: Jackman cestující časem a zrození Cruelly de Vil

Další únorový týden za námi a my vám přinášíme nášup nejlepších trailerů za posledních sedm dní. Naděloval Disney v...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů za poslední týden

Mezi nejstahovanější filmy týdne se dostaly dvě novinky. Na Netflixu uvedený thriller Jako v bavlnce se skvělou Rosamund Pike...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Předvánoční hit v podobě Duny se konat nebude. Alespoň ne letos. Očekávaný film režiséra Villeneuvea uvidíme v kinech až v říjnu roku 2021.

Současnou krizi neustála ani Duna a z prosince se přesouvá téměř o celý rok na začátek října 2021. Adaptace románu Franka Herberta tak reaguje nejen na současnou pandemickou krizi, ale za změnou data premiéry může také stát nedávné odsunutí druhé Wonder Woman, právě na 24. prosince tohoto roku. Na jeden z nejočekávanějších filmů současnosti, který teprve nedávno uvedl první trailer, si tak počkáme téměř o celý rok déle.

Duna je nejznámější román amerického spisovatele Franka Herberta, vyprávějící o vesmírném Impériu a pouštní planetě Arrakis, zvané Duna, na níž se nachází melanž, vzácné koření, prodlužující lidský život a poskytující jeho uživateli mimořádné psychické schopnosti. Jedná se o kultovní dílo světové science fiction, které vyhrálo prestižní ceny.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také