Duna se odkládá o rok

Přečtěte si

17 novinek, které Netflix přidá do obsahu tento týden

Netflix si v tomto týdnu vystačí s tituly z vlastní produkce. Víceméně... Už v úterý dorazí očekávaná Americká elegie...

15 nejdůležitějších zpráv ze světa filmu za posledních 7 dní

Co se děje v Hollywoodu i mimo něj v době pandemie? To se jasně a stručně dozvíte v přehledu,...

20 nejsledovanějších titulů na Netflixu 47. týdne

Další týden na Netflixu, kterému vládne známá mořská houba. Češi nezapomněli ani na uvedení čtvrté řady královského seriálu. Nejsledovanější filmy...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Předvánoční hit v podobě Duny se konat nebude. Alespoň ne letos. Očekávaný film režiséra Villeneuvea uvidíme v kinech až v říjnu roku 2021.

Současnou krizi neustála ani Duna a z prosince se přesouvá téměř o celý rok na začátek října 2021. Adaptace románu Franka Herberta tak reaguje nejen na současnou pandemickou krizi, ale za změnou data premiéry může také stát nedávné odsunutí druhé Wonder Woman, právě na 24. prosince tohoto roku. Na jeden z nejočekávanějších filmů současnosti, který teprve nedávno uvedl první trailer, si tak počkáme téměř o celý rok déle.

Duna je nejznámější román amerického spisovatele Franka Herberta, vyprávějící o vesmírném Impériu a pouštní planetě Arrakis, zvané Duna, na níž se nachází melanž, vzácné koření, prodlužující lidský život a poskytující jeho uživateli mimořádné psychické schopnosti. Jedná se o kultovní dílo světové science fiction, které vyhrálo prestižní ceny.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také