Kdy bude film Ženy v běhu online

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Film Ženy v běhu je česká komedie, která měla premiéru v lednu tohoto roku. Kdy se dočkáme povedeného podívané online?

Ženy v běhu jsou již online

Komedie Ženy v běhu měla premiéru zkraje tohoto roku. Film sice vychází zpožděně kvůli covidu na nosičích až v říjnu, ale na online videotékách je k dostání již nyní. Ženy v běhu si dokonce již odbyly svou televizní premiéru, a to na TV Prima. Kde tedy sledovat Ženy v běhu online?

Ženy v běhu jsou aktuálně online třeba na O2TV, kde si film můžete zapůjčit za velmi přijatelnou cenu 39 korun. O něco dráž film pořídíte na iTunes, odkud si ho můžete rovněž zakoupit a stáhnout. Film také nabízí Prima Videopůjčovna a Google Play. V budoucnu se určitě objeví na řadě dalších videotékách.

Touha splnit poslední přání zesnulého manžela přivede matku tří dcer k odvážnému plánu: uběhnout společně maratón. Hvězdně obsazená romantická komedie Martina Horského staví před čtveřici protagonistek nástrahy nejen sportovní, ale i milostné.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také