TV program: Doporučujeme nejlepší televizní programy

Přečtěte si

Nejlepší hororové seriály na Netflixu

U dobrého hororu se má člověk bát. Na Netflixu se i skvěle pobaví, protože většina zdejších titulů funguje i...

20 seriálů, kterými si zamilujete Netflix

Zvažujete Netflix? Tak pro Vás máme dvacet seriálových tipů, kterými se do Netflixu zamilujete. Seriály z originální tvorby Netflixu Americký vandal https://youtu.be/m3tkFOtM6go Těsně...

Recenze: Naděje – Když se jí (ne)dostává

Snímek, pojednávající o dost možná největší zkoušce, jakou může rodina zažít. O páru, který je ve středních letech a...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

TV program. Nenahraditelný pomocník při výběru večerního pořadu, filmové nabídky na celé týdny dopředu nebo očekávaného sportovního utkání. V tomto článku doporučujeme nejlepší TV programy, které si zamilujete svou přehledností a funkcemi.

TV program online

Televizní program je v dnešní době nejpopulárnější v elektronické podobě. Tedy online. Své místo TV program zaujímá i v tištěné podobě v nejrůznějších magazínech. Má to však své nevýhody. Třeba když dojde ke změně vysílacího času nebo výměně pořadu. TV program v internetové podobě nabízí hned několik českých předních služeb.

Televizní program iDnes

TV program na iDnes

Velmi podařený TV program nabízí známý český zpravodajský portál iDnes. Televizní stanice jsou roztříděny podle oblíbenosti diváků a také podle žánrů. TV program umožňuje přetahování televizních stanic podle svých potřeb. Musíme zde ocenit možnost odkazu na největší filmovou databázi IMDB (u každého filmu), případně na českou verzi FDB a recenzi přímo na iDnes.

Televizní program Seznam

TV program na Seznam

Asi nejpřehlednější a nejjednodušší TV program. Seznam sází na rychlou orientaci a pokud užíváte Seznam jako domovskou stránku, bude Vám velmi vyhovovat. Seznam neumožňuje funkce jako TV program od iDnesu, má však své přednosti. Můžete si ho také připevnit na již zmiňovanou homepage Seznamu a zvolit si své oblíbené stanice.

Televizní program Centrum

TV program na Centrum

Třetí český internetový gigant a další TV program trošku jinak. Centrum nabízí program v řádkovém i klasickém sloupcovém provedení. Televizních stanic si můžete přidat kolik potřebujete. Náhledy jednotlivých pořadů a filmů jsou jednoduché. Žádné odkazy, trailery, galerie zde hledat nemusíte. Grafické zpracování nás v tomto případě moc nenadchlo.

Další programy na internetu

Za zmínku stojí také televizní programy dalších internetových serverů. Od bulvárního Blesku až po TV program Česko slovenské filmové databáze. Špatnou volbou také nejsou O2, Kinobox nebo třeba FDB. Jak vidíte, možností je opravdu hodně, a to jsme nevyjmenovaly další zajímavé možnosti. Své vlastní programy pochopitelně nabízí internetové stránky filmových stanic. Televizní programy v dnešní době také nabízí většina chytrých televizí.

TV program do telefonu

Pokud chcete mít televizní program stále po ruce, není nic jednoduššího, než si stáhnout aplikaci do mobilu. Na Google Play máte možnost vyhledat nepřeberné množství televizních programů. Některé jsme si již rozebrali v klasické verzi, na své funkčnosti nic neztrácí ani v mobilní aplikaci. Doporučujeme však instalovat pouze ozkoušené a aplikace s kladnými recenzemi. Smutnit nemusí ani majitelé

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také