Synchronic: Jamie Dornan a Anthony Mackie naruší časoprostor

Přečtěte si

10 filmů, které Netflix právě přidal do nabídky, aniž byste to věděli

V přehledu novinek na tento týden to vypadalo, že si Netflix vystačí s vlastní originální tvorbou. Služba nakonec překvapila...

20 nejočekávanějších prosincových filmů a seriálů na online službách

Prosinec nebude ve znamení pouze velkých premiér na Netflixu, případně na HBO, výborné filmy totiž přichází z kin na...

5 dokumentů o životě božského Diega Maradony

Před měsícem oslavil 60 let, dnes jeho život vyhasl. Diego Maradona, jeden z nejlepších fotbalistů všech dob, zemřel jen...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Skvěle hodnocené sci-fi Synchronic v kinech zřejmě neuvidíme, a to je velká chyba. Lákavý námět nyní doplňuje ještě zajímavější trailer, který toho možná prozrazuje zbytečně mnoho.

Multifunkční tvůrci oceňované hororové mozaiky V/H/S a sci-fi Donekonečna Justin Benson a Aaron Moorhead jsou právem považováni za jedničky mezi nezávislými filmaři. Ve své další spolupráci se vydávají do alternativní reality.

Jamie Dornan a Anthony Mackie hrají záchranáře, kteří se stále častěji setkávají s podivnými úrazy, spojenými s užíváním nové drogy zvané Synchronic. Kde se omamná látka vzala a co provádí s těmi, kteří ji vyzkouší? V mnoha ohledech nápaditý a inovativní počin nabízí skvělý scénář, který zajímavě kombinuje klasické žánrové téma, napínavou akční podívanou a drama o vztahu dvou přátel.

Synchronic nemá českou premiéru, ale bylo ho možné vidět v rámci Future Gate festivalu. Ve vybraných amerických kinech hrají Synchronic od 23. října 2020.

Oficiální plakát snímku Synchronic

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také