Kde sledovat seriál Přátelé online

Přečtěte si

Nejlepší hororové seriály na Netflixu

U dobrého hororu se má člověk bát. Na Netflixu se i skvěle pobaví, protože většina zdejších titulů funguje i...

20 seriálů, kterými si zamilujete Netflix

Zvažujete Netflix? Tak pro Vás máme dvacet seriálových tipů, kterými se do Netflixu zamilujete. Seriály z originální tvorby Netflixu Americký vandal https://youtu.be/m3tkFOtM6go Těsně...

Recenze: Naděje – Když se jí (ne)dostává

Snímek, pojednávající o dost možná největší zkoušce, jakou může rodina zažít. O páru, který je ve středních letech a...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Přátelé jsou kultovní sitcom, který můžete sledovat na televizních obrazovkách nebo online na streamovací službě. Kde přesně?

Kde jsou Přátelé online

Kromě toho, že Přátelé jsou dennodenně na obrazovkách televize Nova 2, můžete je sledovat online na Netflixu. Právě tam najdete všech deset sérií v původním znění s českými titulky. Žádná jiná streamovací služba momentálně seriál Přátelé online nenabízí.

Přátelé jsou nejslavnější americký sitcom, který se vysílal mezi lety 1994 a 2003. Za tu dobu vzniklo deset sérií a více jak stovka nezapomenutelných epizod. Seriál ani po letech vysílání nezačal ztrácet tempo a dodnes v tomhle ohledu nemá konkurenci.

Streamovací služba HBO MAX ještě letos pracovala na opětovném setkání Přátel, jenže plány narušila pandemie koronaviru a HBO tak odsunulo tento očekávaný seriálový návrat na neurčito. Fanouškům tohoto seriálu zřejmě štěstí nepřeje.

Pokračuj na nejlepší seriály na Netflixu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také