10 nejzajímavějších novinek na Netflixu, které uvidíme tento týden

Přečtěte si

23 čarodějnických filmů a seriálů na Netflixu

Potter se odčaroval z Netflixu po Vánocích, to ale neznamená, že by si fanoušci kouzel a černé magie neměli...

15 skvělých britských komedií na Netflixu

Netflix nabízí z každého soudku něco. Naprázdno nevyjdou ani milovníci britského humoru, ačkoliv současná nabídka filmů z Velké Británie...

11 filmových a seriálových novinek na víkend

V tradičním přehledu nejzajímavějších novinek, které nadělil týden, najdeme pouze jeden originální film z produkce Netflixu, indické drama Bílý...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Na Netflix konečně přichází Enola Holmesová s tváří oblíbené herečky ze Stranger Things, řada nových pořadů a neméně zajímavých seriálů z originální produkce Netflixu. Už víte, co si dopřejete tento týden?

Jack Whitehall: S tátou na cestách

Komik Jack Whitehall a jeho konzervativní otec Michael se v rámci posilování vzájemných vztahů vydávají na neobvyklé, ale zábavné cesty do ciziny. (4. série, 22. září)

Playbook: Vítězné strategie

Trenéři, kteří dovedli svoje svěřence k mistrovským titulům, prozrazují v tomhle inspirativním dokumentárním seriálu svoje recepty na úspěch ve sportu i v životě. (1. série, 22. září)

Enola Holmesová

Při pátrání po nezvěstné matce dokáže neohrožená Enola Holmesová přechytračit i svého staršího bratra Sherlocka a pomoct mladému lordovi na útěku. (23. září)

Dáma

Zámožný osadník zamíří v koňském sedle a s opileckým kazatelem po boku na Divoký západ, aby si vzal svoji snoubenku. Ta ale nemá ani trochu důvod k radosti. (24. září)

Šéfkuchaři v akci

Scénárista, režisér a milovník jídla Jon Favreau a šéfkuchař Roy Choi zkoumají jídlo v kuchyni i mimo ni s vynikajícími šéfkuchaři a celebritami z řad jejich přátel. (4. série, 24. září)

Dokonalý zločin

Dokumentární seriál o vraždě politika Detleva Rohweddera, která roku 1991 otřásla čerstvě sjednoceným Německem a je dodnes jednou z nevyřešených záhad téhle pohnuté doby. (1. série, 25. září)

Psí domov

Oddaná fenka, které se stýská po domově, se vydává na riskantní pouť americkým vnitrozemím. Než znova najde svého páníčka, musí překonat spoustu úskalí. (25. září)

Sneakerheads

Jako řádný otec se Devin snaží krotit svoji posedlost teniskami. Jeho kámoš Bobby ho ale zatáhne do vykutáleného plánu na získání jednoho vysněného páru. (1. série, 25. září)

The School Nurse Files

Školní ošetřovatelka se světelným mečem v ruce chrání studenty střední školy před příšerkami vylézajícími z temných zákoutí, které vidí jenom ona sama. (1. série, 25. září)

Najednou jsme rodina

Manželé, kteří rádi opravují staré domy, se rozhodnou adoptovat tři děti. Jenže tenhle jejich nový projekt nepřipomíná rodinu ani v nejmenším. (26. září)

Pokračuj na nejlepší seriály na Netflixu nebo nejlepší originální filmy na Netflixu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také