Netflix nabízí vlastní filmy a epizody seriálů zdarma

Přečtěte si

Nejlepší hororové seriály na Netflixu

U dobrého hororu se má člověk bát. Na Netflixu se i skvěle pobaví, protože většina zdejších titulů funguje i...

20 seriálů, kterými si zamilujete Netflix

Zvažujete Netflix? Tak pro Vás máme dvacet seriálových tipů, kterými se do Netflixu zamilujete. Seriály z originální tvorby Netflixu Americký vandal https://youtu.be/m3tkFOtM6go Těsně...

Recenze: Naděje – Když se jí (ne)dostává

Snímek, pojednávající o dost možná největší zkoušce, jakou může rodina zažít. O páru, který je ve středních letech a...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Streamovací služba Netflix aktuálně nabízí vybrané filmy z vlastní produkce a pilotní epizody seriálů zdarma. Jde tak o nový způsob propagace, který by měl přilákat nové platící uživatele. Nabídka zdarma je v tomto případě opravdu omezená.

Netflix zveřejnil adresu, odkud je možné sledovat vybrané filmy a pilotní epizody seriálů z produkce Netflixu zdarma. Mezi filmy třeba najdeme komediální Vraždu na jachtě, horor V pasti nebo životopisné drama Dva papežové. Pilotní epizody seriálů zdarma nabízí Stranger Things, Elita a další. Nabídka není nikterak závratná, je však docela možné, že výběr filmů a seriálů online a zdarma se bude často měnit.

Ke sledování těchto Netflix filmů a seriálů online a zdarma nepotřebujete založený účet a Netflix si tak může vyzkoušet naprosto kdokoliv. Prozatím však pouze v internetovém prohlížeči. Pokud se Vám zalíbí, doporučujeme třicetidenní zkušební lhůtu, během které dostanete přístup ke kompletní nabídce Netflixu. Zrušit účet pak můžete kdykoliv.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také