Nejlepší superhrdinské seriály na Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Superhrdinové jsou populárnější, než kdy dřív. A na Netflixu to platí snad dvojnásob. Po představení superhrdinských filmů na téže službě, jsme tentokrát další šanci seriálovým komiksovým adaptacím. Tedy jen těm nejlepším.

Arrow

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu.

Black Lightning

Ředitel školy a vysloužilý superhrdina Jefferson Pierce se vrací zpátky do akce jako legendární Black Lightning poté, co gangsteři začnou ohrožovat jeho rodinu. Cress Williams (Útěk z vězení) v tomto důmyslném seriálu vdechuje život prvnímu afroamerickému superhrdinovi DC Comics.

Daredevil

Matt Murdock přišel jako malý kluk o zrak. Nyní bojuje s nespravedlností za dne coby právník a v noci jako superhrdina Daredevil v newyorské čtvrti Hell’s Kitchen. Seriál byl ukončen po třetí sezóně.

Flash

Po oblíbeném televizním hitu Arrow přichází nový superhrdina! Pod seriálem Flash je podepsaný stejný tvůrčí tým, který je zárukou zábavné a napínavé podívané o dobrodružstvích nejrychlejšího muže světa. Hlavním hrdinou je mladý forenzní technik Barry Allen (Grant Gustin) ve službách policejního oddělení metropole Central City.

Gotham

Vydejte se do legendárního Gothamu v době, kdy ještě mladý Bruce Wayne neoblékal pod rouškou tmy oblek slavného Batmana a James Gordon byl ještě mladým začínajícím idealistickým detektivem. Poznejte Gotham, ve kterém vyrůstá nechvalně známý Penguin či půvabná Catwoman.

Iron Fist

15 let od údajného úmrtí se Danny Rand znova objeví. Teď má ale sílu Železné pěsti a chce získat zpátky svoji minulost a naplnit svůj osud. Další superhrdinský seriál, který se odehrává ve stejném světě jako Daredevil.

Jessica Jones

Jessica Jones, pronásledovaná traumatickou minulostí, využívá své nadání jako soukromé očko, aby našla svého mučitele dřív, než v Hell’s Kitchen ublíží ještě někomu. Seriál byl ukončen po třetí sezóně.

Legends of Tomorrow

Rip Hunter je uprchlý cestovatel časem, který viděl budoucnost a nyní se ze všech sil snaží zabránit tomu, aby se stala realitou. Založí si proto skupinu složenou z hrdinů i zloduchů, aby čelili nezadržitelné hrozbě, která ohrožuje nejen samotnou planetu, ale i čas a lidstvo.

Lucifer

Lucifera už nebaví být nejvyšším pánem pekla, je znuděný a nešťastný. Rozhodne se proto rezignovat na svou funkci a nechá se strhnout krásou, leskem a lákavou ulítlostí města Los Angeles. Tu si užívá díky místní policii, které pomáhá chytat kriminálníky.

Luke Cage

Nezlomný bývalý trestanec v mikině s kapucí chce očistit své jméno a zachránit svou čtvrť. On bojovat nechtěl, ale lidé potřebují hrdinu. Seriál byl ukončen po dvou sériích.

Supergirl

Dvanáctiletá Kara Zor-El byla seslána na Zem z Kryptonu, který byl již na pokraji rozpadu. Nalezne ji rodina Danversových, díky které se naučí skrývat své kryptonské schopnosti a je veřejnosti známa jako Kara Danvers.

The Defenders

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage a Iron Fist spojí síly proti společným nepřátelům a hrozivé konspiraci ohrožující New York City. Osmidílná série rozhodně nedosahuje kvalit Daredevila nebo Jessicy Jones.

The Punisher

Bývalý mariňák, který jde po zločincích odpovědných za vraždu své rodiny, se ocitne v pasti armádního spiknutí. Punisher dostal vlastní seriál po skvělém vystoupení ve druhé sérii Daredevila a ukončen byl po dvou sezónách.

Titans

Batmanův bývalý parťák Dick Grayson opouští jejich vzájemnou spolupráci a setkává se se skupinkou mladých hrdinů, kteří zoufale potřebují správného učitele.

Umbrella Academy

Odcizení sourozenci s výjimečnými schopnostmi se znovu setkají po smrti svého otce a odhalí šokující rodinná tajemství a nebezpečí pro celé lidstvo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také