Love and Monsters: Romance v postapokalyptickém světě plném příšer

Přečtěte si

Internetová minisérie #martyisdead získala cenu Emmy!

Obrovský úspěch pro Českou republiku! Internetová minisérie #martyisdead si připsala vítězství na Mezinárodních cenách Emmy v kategorii krátkometrážních seriálů. Poprvé...

17 novinek, které Netflix přidá do obsahu tento týden

Netflix si v tomto týdnu vystačí s tituly z vlastní produkce. Víceméně... Už v úterý dorazí očekávaná Americká elegie...

15 nejdůležitějších zpráv ze světa filmu za posledních 7 dní

Co se děje v Hollywoodu i mimo něj v době pandemie? To se jasně a stručně dozvíte v přehledu,...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Love and Monsters je nadcházející postapokalyptická romance, která se velmi slibně uvedla v první upoutávce. Vítejte ve světe, který ovládly mohutné příšery.

Joel a Aimee jsou obyčejný zamilovaný pár, který rozdělí příchod obřích monster na naši planetu. Joel je ochoten riskovat svůj život, aby svou lásku našel a ujistil se, že je v bezpečí. Akční romance v postapokaliptickém světě, která v mnohém připomíná Tiché místo, Stranger Things ale také třeba videoherní hit The Last of Us.

Film přichází z dílny režiséra Michaela Matthewse, jihoafrického filmového tvůrce, který debutoval snímkem Pět prstů pro Marseilles. Rovněž natočil osmiminutové sci-fi Apokalypsa tady a teď, která ho k natočení snímku Love and Monsters dost možná inspirovala. V hlavní roli se představí Dylan O’Brien z filmové série Labyrint.

Love and Monsters vychází na VOD již 16. října 2020.

Love and Monsters

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také