Kde sledovat seriál Dexter online

Dexter s výborným Michaelem C. Hallem je americký kriminální seriál, který měl premiéru v roce 2006. Kde sledovat tento seriál online?

Dexter online pouze nelegálně

Není to tak dávno, co bylo všech šest sérií jednoho z nejlepších seriálů současnosti online na službě HBO GO. Momentálně však tento úspěšný seriál nenabízí žádná videotéka v České republice. Diváci tak právě teď mohou Dextera sledovat pouze na stránkách s nelegálním obsahem.

Je inteligentní, okouzlující a má skvělý smysl pro humor. Je to Dexter Morgan (držitel Zlatého glóbu Michael C. Hall), všemi oblíbený sériový vrah. Coby forenzní expert u miamské policie ve dne vraždy vyšetřuje a v noci je páchá. Dexter se však řídí přísným etickým kodexem, který je jak jeho spásou, tak i celoživotním břemenem. Dexter, rozpolcený mezi nutkáním zabíjet a touhou po skutečném štěstí, žije v hlubokém konfliktu se světem i se sebou samým. V první řadě se dozvíme, že Dexter Morgan ve čtyřech letech osiřel a nese si s sebou traumatické tajemství. Byl adoptován policejním důstojníkem, který odhalil Dexterovy vražedné sklony a naučil syna ventilovat hrůznou touhu po lidské krvi konstruktivním způsobem – zabíjením odporných zločinců, kteří buď stojí nad zákonem, nebo se jim podařilo proklouznout spravedlnosti.