Kde sledovat televizi ČT 24 online

Přečtěte si

17 novinek, které Netflix přidá do obsahu tento týden

Netflix si v tomto týdnu vystačí s tituly z vlastní produkce. Víceméně... Už v úterý dorazí očekávaná Americká elegie...

15 nejdůležitějších zpráv ze světa filmu za posledních 7 dní

Co se děje v Hollywoodu i mimo něj v době pandemie? To se jasně a stručně dozvíte v přehledu,...

20 nejsledovanějších titulů na Netflixu 47. týdne

Další týden na Netflixu, kterému vládne známá mořská houba. Češi nezapomněli ani na uvedení čtvrté řady královského seriálu. Nejsledovanější filmy...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

ČT 24 je první zpravodajský kanál v České republice, který vysílá čtyřiadvacet hodin denně od roku 2005. Kde sledovat tento program online?

ČT24 online na iVysílání

Veřejnoprávní zpravodajskou televizi můžete sledovat v živém vysílání jednoduše na stránkách iVysílání a pod záložkou Živě. Zde Česká televize nabízí i další své televizní stanice ke sledování na internetu. iVysílání rovněž funguje jako seriálová a filmová videotéka.

ČT24 online na vlastním webu

Internetové stránky této televize nabízí divákům nejen sledování živého vysílání po celých čtyřiadvacet hodin denně, většina zpráv se zde vyskytuje také ve psané podobě. Zpravodajský portál ČT24.cz patří k nejlepším a nejdůvěryhodnějším serverům v Česku. Nejdůležitější témata současnosti (koronavirus, volby) jsou zde přehledně oddělena.

ČT24 online v chytrém telefonu

Česká televize umožnuje živá sledování prostřednictvím chytrých telefonů. Stačí si nainstalovat aplikaci iVysílání České televize, případně aplikaci, která se věnuje výhradně tomuto televiznímu kanálu.

ČT24 online u televizních poskytovatelů

Televizní programy České televize jsou ve všech základních balíčcích poskytovatelů internetového vysílání. Zpravodajský kanál tak můžete sledovat v živém vysílání nebo ze záznamů starých až několika dní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také