Kde sledovat seriál Četnické humoresky online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Četnické humoresky jsou oblíbený seriál České televize, který můžete sledovat na televizních obrazovkách a online na internetu.

Četnické humoresky na iVysílání

Přehled všech epizod seriálu Četnické humoresky můžete najít na oficiálních stránkách pořadu a České televize. iVysílání však nenabízí sledování epizod online a tak se po Četnických humoreskách musíme podívat jinde…

Kde jsou tedy Četnické humoresky online

Když Četnické humoresky nemůže divák sledovat na stránkách České televize, logicky se poohlédne jinam. Většinou zabrouzdá tam, kde mu ve sledování pořadů online nic nebrání, avšak takové adresy většinou nabízí obsah, ke kterému nevlastní žádná práva. Míst, odkud nelegálně sledovat Četnické humoresky, je hned několik.

Český seriál Četnické humoresky, který v brněnském studiu České televize vyrobila tvůrčí skupina Josefa Souchopa a Dariny Levové, zavede diváky do období první republiky, kde se seznámí se sympatickými příslušníky brněnské četnické pátrací stanice, předchůdkyní dnešní kriminální služby, i s policejním psem Argem a fenkou Kikinou, a samozřejmě budou sledovat vážné i nevážné kriminální případy, tak jak je muži zákona museli tehdy řešit.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také