TOP 10: Aktuálně nejsledovanější filmy na Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Nejsledovanější filmy na Netflixu se mění podle aktuální nabídky ze dne na den. Když ale vezmeme v potaz, kolik skvělých filmů na Netflixu najdeme, je aktuální žebříček deseti nejsledovanějších filmů poměrně smutný…

10. Chůva na zabití

Když jednou zůstane Cole déle vzhůru, zjistí, že je jeho krásná chůva členkou satanského kultu – a ten udělá vše pro to, aby ho umlčel. Komediální horor od režiséra McG, tvůrce Terminator Salvation nebo Tohle je válka! Momentálně se čeká na uvedení Chůvy na zabití 2, které nese podtitul Krvavá královna.

9. Feel the Beat

Sebestředná tanečnice April, která v konkurzu na Broadway pokazila, co se dalo, se neochotně vrací domů a souhlasí, že připraví skupinku mladých outsiderek na velkou soutěž. Feel the Beat natočila pro Netflix režisérka Elissa Down, která v minulosti zabodovala se snímkem Bílá vrána na prestižním Berlinále. Tvůrkyně rovněž stojí za romantickým seriálem Confess a má na kontě hned několik krátkých snímků.

8. Harry Potter a Kámen mudrců

O svých jedenáctých narozeninách Harry Potter (Daniel Radcliffe) zjistí, že je mocný čaroděj, na kterého čeká místo ve Škole čar a kouzel v Bradavicích. Začátek slavné série o brýlatém čarodějovi a jeho přátel.

7. Stánek s polibky

Shelly a Lee jsou už od malička nejlepší kamarádi. Vědí o sobě všechno, znají svá největší tajemství a mají i svá vlastní pravidla. Jedním z pravidel je, že se ani jeden nesmí zamilovat do sourozence toho druhého. Shelly ale jednoho dne tohle pravidlo poruší a políbí bratra Leeho Noaha.

6. Stánek s polibky 2

Stánek s polibky má zase otevřeno! Středoškolačka Elle se snaží udržet vztah na dálku s klukem svých snů a podat si přihlášku na vysokou, kam půjde i její nejlepší kamarád. Jenže přátelství s novým sympatickým spolužákem může všechno změnit. Pokračování pohodové komedie s Joey King.

5. 365 dní

Dominantní mafián unese mladou ženu a dá jí rok na to, aby se do něj zamilovala. Tohle drama s erotickým nábojem vzniklo podle předlohy bestselleru 365 dní od Blanky Lipinské. Jeden z nejhůře hodnocených filmů na Netflixu.

4. Mákni!

Quinn Ackermanová chce za každou cenu na školu svých snů, ale dostane se tam, jenom když se jí povede vystoupení v taneční soutěži. Poskládá proto nesourodou partu, ze které má být nejlepší taneční skupina. Zbývá jenom naučit se kroky.

3. Mamma Mia! Here We Go Again

Je to přesně deset let, co muzikál Mamma Mia! zboural kina po celém světě. Jen u nás se na tom „ničení“ podílelo skoro 750 tisíc diváků, kteří od té doby sní věčný sen o pokračování. To přišlo a teď dokonce zakotvilo na Netflixu.

2. Noční návštěva

Dvojčata se svými nejlepšími kamarády se účastní víkendové přespávačky a zjistí, že jejich máma Margot je bývalá prvotřídní zlodějka, která je teď v programu na ochranu svědků. Když ale mámu s tátou unesou a spolu s Margotinou bývalou láskou je přinutí k účasti na pochybném kšeftu, musí se dvojčata pustit do záchrany rodičů. Čeká je noc plná akce, na kterou jen tak nezapomenou.

1. Projekt Power

Po New Orleans se šíří zvěsti o nové pilulce, která dokáže rozvinout jedinečné nadpřirozené schopnosti. Má to ale háček: nikdy nevíte, jaké superschopnosti máte, dokud ji nepolknete.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také