Kde sledovat seriál Lucifer online

Přečtěte si

Boss Level: Akční nářez s časovou smyčkou unikl na internet

V tentýž den, kdy došlo k oznámení, že práva na uvedení několikrát odloženého snímku Boss Level zakoupila služba Hulu,...

5 časosběrných dokumentů Heleny Třeštíkové na HBO GO

Služba HBO GO chystá přidat do nabídky čtyři časosběrné dokumenty uznávané režisérky Heleny Třeštíkové. Tituly oceněné Českými lvi a...

12 nejlepších českých internetových seriálů

Internetových seriálů v Česku vzniká i v dnešní době, kdy podstatná část populace tráví svůj volny čas na síti,...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Lucifer je americký fantasy seriál s Tomem Ellisem v hlavní roli, který můžete sledovat online na Netflixu.

Lucifer online na Netflixu

Populární seriál Lucifer se z televizních obrazovek stáhl na Netflix, kde ho můžeme sledovat online již od 4. série, přičemž nedávno byla uvedena série pátá. To ale neznamená, že bychom byli o předešlé epizody ochuzeni. Lucifer online, který pravidelně patří k nejsledovanějším seriálům na Netflixu, je zde dostupný kompletně a s českými titulky.

Lucifer si vede skvěle u českých diváků. Hodnocení tohoto seriálu se zastavilo na stabilních osmdesáti procentech na Česko-slovenské filmové databázi, což řadí seriál Toma Kapinose mezi 130 nejlepších seriálů všech dob.

Lucifera už nebaví být nejvyšším pánem pekla, je znuděný a nešťastný. Rozhodne se proto rezignovat na svou funkci a nechá se strhnout krásou, leskem a lákavou ulítlostí města Los Angeles. Tu si užívá díky místní policii, které pomáhá chytat kriminálníky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také