Robin’s Wish: Pravda za posledními dny Robina Williamse

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Před šesti lety herecký svět opustila jedna z největších hereckých a komediálních legend Robin Williams. Smrt byla nečekaná a zasáhla mnoho celebrit a fanoušků. V novém dokumentu Robin’s Wish se dozvíme, s čím se herec v posledních dnech svého života musel potýkat a co přecházelo jeho sebevraždě.

Poprvé se Williamsova rodina svěřila v dokumentu s tím, že herec trpěl onemocněním zvaném Demence s Lewyho tělísky. Jedná se o onemocnění s příznaky Parkinsonovy a Alzheimerovy choroby. Mezi nejčastější příznak patří zrakové halucinace lidských postav a zvířat. V dokumentu promluví I Williamsova manželka. “Když můj manžel zemřel, truchlil pro něj celý svět. Poslední rok jeho života, bojoval Robin s úzkostí, paranoiou, nespavostí, děsivými halucinacemi a jeho nálada byla jednou pozitivní a jednou plná deprese. Bylo to až po jeho smrti, kdy pitva ukázala, co bylo příčinou jeho stavu a co lékařský tým nedokázal za jeho života diagnostikovat.” V dokumentu se objeví rozhovory nejen s jeho rodinou, ale také s některými kolegy. Objeví se zde například Shawn Levy, John R. Montgomery, Rick Overton nebo David E. Kelley.

Robin Williams byl oblíbený komediální herec, který si získal řadu fanoušků díky svým pozitivním přístupem. Nevěnoval se jen komediálnímu žánru, ale také dramatickému. Role ve filmu Dobrý Will Hunting mu vynesla Oscara pro nejlepší výkon ve vedlejší roli. České publikum herce může znát z dobrodružné komedie Jumanji, Noc v muzeu nebo jako Tátu v sukni.

Dokument Robin’s Wish vychází online 1. září 2020.

Zdroj: Vertical Ent.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také