TOP 10: Aktuálně nejsledovanější seriály na Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Přehled aktuálně nejsledovanějších seriálů na Netflixu se mění skoro jako ponožky. Právě teď se diváci nejvíce zajímají o následujících deset seriálů a pořadů.

10. Zaklínač

Ve městě Blaviken přivítají Geralta nepřátelští obyvatelé a mazaný mág. Království Nilfgaard se rozhodne dobýt Cintru a Ciri vidí, jak se její svět začíná hroutit.

9. Nejvyšší skóre

Dokumentární seriál o historii klasických videoher plný postřehů od průkopníků, kteří přivedli tyhle legendární herní postavy a jejich světy k životu.

8. Mimi šéf: Zpátky ve hře

S pomocí svého staršího bratra a spolupachatele Tima se Mimi šéf prodírá drsnou firemní džunglí společnosti BabyCorp a snaží se dosáhnout nemožného: rovnováhy mezi prací a soukromím.

7. Basket

Přisprostlý trenér školního basketu si věří, že se určitě dostane do vysoké ligy, stačí jen napravit svůj příšerný tým. Tak to hodně štěstí.

6. Papírový dům

Osm zlodějů vezme rukojmí a zamkne se v Královské španělské tiskárně cenin, hlava zločinců manipuluje s policií, aby postupovala podle jeho plánu.

5. Domy za vodou

Tvrdé soupeření a pořádná dávka napětí. Mladí a ambiciózní realitní makléři loví velké zakázky v luxusní oblasti Hamptons.

4. Cobra Kai

Pár desítek let po turnaji, který jim změnil život, na sebe znova narazí soupeři Johnny a Daniel. Další pokračování série filmů Karate Kid.

3. Maličkosti

Truchlící teenagerka na nové střední škole najde nečekané spojení se dvěma spolužačkami poté, co všechny tři skončí ve stejné skupině anonymních kleptomanů.

2. Umbrella Academy

Odcizení sourozenci s výjimečnými schopnostmi se znovu setkají po smrti svého otce a odhalí šokující rodinná tajemství a nebezpečí pro celé lidstvo.

1. Lucifer

Když se Pán pekel začne nudit, přestěhuje se do Los Angeles, otevře si tu noční klub a seznámí se s detektivem z oddělení vražd.

Pokračuj na Nejlepší Netflix seriály všech dob

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také