Nejlepší filmy Maisie Williams

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Maisie Williams se proslavila rolí Aryi Stark v populárním seriálu Hra o trůny. Již zanedlouho bychom ji měli vidět v kinech v nekonečně odkládaných komiksových Nových mutantech. K této příležitosti jsme vybrali hereččiny nejlepší filmy.

Cyberbully

Zdroj: Channel 4

Jak daleko jste ochotni zajít pro záchranu vlastního života? Casey (Maisie Williams) čelí nejhorší noční můře každého teenagera. Anonymní hacker hodlá zveřejnit její soukromé fotografie na internetu a ona svádí boj s časem, aby mu jeho plány překazila.

Kniha lásky

Zdroj: Freestyle Releasing

Po náhlé smrti své volnomyšlenkářské těhotné ženy Penny (Jessica Biel) se zdrženlivý architekt Henry (Jason Sudeikis) ze všech sil snaží najít smysl svého života i zaměstnání, které ho kdysi pohlcovalo. Zatímco pokračuje v práci na domě, který s Penny budovali společně, Henry se sblíží se záhadnou mladou uprchlicí jménem Millie (Maisie Williams), o níž Penny často mluvila a chtěla jí pomoci.

Mary Shelleyová

Zdroj: IFC Films

Vášnivá a rebelující Mary Wollstonecroft najde spřízněnou bytost v básníkovi Percy Shelleym. Bouřlivá aférka zasáhne do společenského života “slušné” společnosti, která se cítí pobouřena jejich bohémským životem. Když navíc zasáhne tragédie v podobě smrti jejich čerstvě narozeného dítěte, Mary v sobě najde sílu přetavit své utrpení v legendární literární dílo, Frankensteina. To vše v době, kdy je jí pouhých osmnáct let… Maisie Williams ve vedlejší roli Isabel Baxter.

Správný čas žít

Zdroj: Shout! Factory

Hypochondrický Calvin pracuje na letišti u odbavování zavazadel. Žije v přesvědčení, že trpí nevyléčitelnou chorobou a své symptomy probírá s lékaři. Jenomže pak mu do života vejde skutečně nemocná dívka Skye (Maisie Williams). Ta se s Calvinem spřátelí a svěří se mu se svým seznamem přání. Chlapec se rozhodne pomoci kamarádce s jejich splněním.

Vyhrát zlatou

Zdroj: Synergetic Distribution

Ray se po dvanácti letech odloučení rozhodne znovu sblížit se svou dcerou (Maisie Williams) a bývalou manželkou. Snaha překlenout propast mezi ním a dospívající dcerou však způsobí chaos, neboť všechny jeho dobré záměry skončí katastrofou.

Předchozí článek
Další článek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také