Kde sledovat Sestřičky Modrý kód online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Sestřičky Modrý kód online je volné pokračování úspěšného seriálu Modrý kód. Sledovat online seriál Sestřičky Modrý kód bude možné na stránkách televize Prima. Kdy se dočkáme premiérového dílu?

Sestřičky Modrý kód online na iPrima

Sestřičky Modrý kód online

Nový seriál Sestřičky Modrý kód odvysílá pilotní epizodu v sobotu 29. srpna. Je tedy pravděpodobné, že se premiérový díl objeví online hned poté. Další epizody seriálu Sestřičky Modrý kód jsou v plánu každé pondělí a středu večer. Všechny díly staronového seriálu budou k dispozici na stránkách iPrima.cz.

Sestřičky Modrý kód, ať to zní a vypadá jakkoli prapodivně, je oficiální název seriálu, který je pokračováním Modrého kódu. Na seriálu pracují stejní tvůrci a pokud od seriálu čekáte kvalitativní změnu, zřejmě Vás zklameme. Modrý kód patřil svého času k nejhůře hodnoceným seriálům na Česko slovenské databázi (pouhých 19 procent a přes dva a půl tisíce hlasů).

V seriálu Sestřičky Modrý kód, který bude možné sledovat v televizi i online, se vrátí nejoblíbenější postavy původního seriálu. Diváci se také mohou těšit na zcela nové tváře (Adéla Gondíková) a hromadu vztahových dramat na pozadí nemocničního urgentního příjmu. Vrací se Sabina Laurinová, Saša Rašilov, Jiří Štěpnička, Igor Chmela, Roman Zach, Kristýna Frejová, Sandra Nováková, David Gránský, Ondřej Rychlý, Patricie Pagáčová, Michaela Dittrichová a další.

Modrý kód online na iPrima

Sestřičky Modrý kód online

Kompletní původní Modrý kód můžete sledovat online na stránkách Primy. Všech 264 epizod je zde online bez jakýchkoliv poplatků. Přehrát zdarma si tak můžete všechny díly, které byly odvysílány od roku 2017, kdy měl Modrý kód premiéru.

Co je iPrima

Videotéka televize Prima nabízí poměrně slušnou porci zábavy. Najdete zde všechny seriály a pořady z dílny Primy a rovněž docela zajímavou nabídku filmů. Filmy zde můžete sledovat naprosto zdarma a jediné, co budete potřebovat, je založení vlastní účtu. Ten můžete získat pomocí několika kliků přes odkaz na Facebooku. Aktuální nabídka je zde závislá na televizních vysílání. Jednoduše, co bylo k vidění v televizi, najdete s největší pravděpodobností i zde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také