Kajillionaire: Originální komedie o nevšední rodině profesionálních lupičů

Filmové studio Focus Features zveřejnilo první trailer k nové kriminální komedii Kajillionaire. Kritici o snímku hovoří v superlativech a označují za velmi divokou originální komedii, která tu ještě nebyla.

Manželé Teresa a Robert se celý život živí krádežemi a podvody. Když se jim narodila jejich jediná dcera Old Dolio, měli v její výchově jasno. Old Dolii vychovají jako zlodějku, která je předčí ve všem. A tak se také stalo. Old Dolii je 26 let, mistrně krade všude, kde se dá, falšuje podpisy a vůbec nemá ponětí o jiném životě, než jaký žije. Při jedné akci ale okouzlí jednu cizinku, která rodinku přesvědčí, aby se k nim mohla přidat. Old Dalii se tak otvírá úplně nový svět plný hudby, palačinek, dárků a pochvaly, které před tím vůbec neznala.

V hlavní roli se objeví hvězda Westworldu herečka Evan Rachel Wood. Její rodiče ztvárnili Debra Winger a Richard Jenkins. Cizinku, která se přidá k jejich akcím, si zahrála Gina Rodriguez. V dalších rolích se můžeme těšit na Da’Vine Joy Randolph, Rachel Redleaf, Adama Bartleyho nebo Dianu Mariu Rivu. Film natočila a napsala herečka, scénáristka a režisérka Miranda July, která stojí za dramatickou komedii Já a Ty a všichni ostatní nebo sci-fi Budoucnost.

Americká premiéra proběhne 18. září 2020.

Zdroj: Focus Films