Kajillionaire: Originální komedie o nevšední rodině profesionálních lupičů

Přečtěte si

Nejlepší hororové seriály na Netflixu

U dobrého hororu se má člověk bát. Na Netflixu se i skvěle pobaví, protože většina zdejších titulů funguje i...

20 seriálů, kterými si zamilujete Netflix

Zvažujete Netflix? Tak pro Vás máme dvacet seriálových tipů, kterými se do Netflixu zamilujete. Seriály z originální tvorby Netflixu Americký vandal https://youtu.be/m3tkFOtM6go Těsně...

Recenze: Naděje – Když se jí (ne)dostává

Snímek, pojednávající o dost možná největší zkoušce, jakou může rodina zažít. O páru, který je ve středních letech a...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Filmové studio Focus Features zveřejnilo první trailer k nové kriminální komedii Kajillionaire. Kritici o snímku hovoří v superlativech a označují za velmi divokou originální komedii, která tu ještě nebyla.

Manželé Teresa a Robert se celý život živí krádežemi a podvody. Když se jim narodila jejich jediná dcera Old Dolio, měli v její výchově jasno. Old Dolii vychovají jako zlodějku, která je předčí ve všem. A tak se také stalo. Old Dolii je 26 let, mistrně krade všude, kde se dá, falšuje podpisy a vůbec nemá ponětí o jiném životě, než jaký žije. Při jedné akci ale okouzlí jednu cizinku, která rodinku přesvědčí, aby se k nim mohla přidat. Old Dalii se tak otvírá úplně nový svět plný hudby, palačinek, dárků a pochvaly, které před tím vůbec neznala.

V hlavní roli se objeví hvězda Westworldu herečka Evan Rachel Wood. Její rodiče ztvárnili Debra Winger a Richard Jenkins. Cizinku, která se přidá k jejich akcím, si zahrála Gina Rodriguez. V dalších rolích se můžeme těšit na Da’Vine Joy Randolph, Rachel Redleaf, Adama Bartleyho nebo Dianu Mariu Rivu. Film natočila a napsala herečka, scénáristka a režisérka Miranda July, která stojí za dramatickou komedii Já a Ty a všichni ostatní nebo sci-fi Budoucnost.

Americká premiéra proběhne 18. září 2020.

Zdroj: Focus Films

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také