Kdy bude film Tenet online

Přečtěte si

Nejlepší hororové seriály na Netflixu

U dobrého hororu se má člověk bát. Na Netflixu se i skvěle pobaví, protože většina zdejších titulů funguje i...

20 seriálů, kterými si zamilujete Netflix

Zvažujete Netflix? Tak pro Vás máme dvacet seriálových tipů, kterými se do Netflixu zamilujete. Seriály z originální tvorby Netflixu Americký vandal https://youtu.be/m3tkFOtM6go Těsně...

Recenze: Naděje – Když se jí (ne)dostává

Snímek, pojednávající o dost možná největší zkoušce, jakou může rodina zažít. O páru, který je ve středních letech a...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Film Tenet Christophera Nolana přichází do kin na konci srpna. Je tedy pravděpodobné, že Tenet bude online až někdy v prosinci tohoto roku. Většina velkých filmů vychází zhruba čtyři až pět měsíců od kino premiéry.

Kdy bude film Tenet online

Filmy online se zpravidla objevují na službách VOD a Tenet by neměl být žádnou výjimkou. Film Tenet zřejmě dorazí v prosinci na iTunes a na Blu-ray. V online podobě by se měl objevit také na Google Play a dalších placených videotékách.

Ještě mu není ani padesát a už je žijící legendou. Kultovní režisér Christopher Nolan, jenž má za sebou umělecká díla jako Memeto či Interstellar, ale i obří kasovní úspěchy zejména s batmanovskou trilogií Batman začíná, Temný rytíř a Temný rytíř povstal, se tři roky po rozpačitě přijatém Dunkerku vrátí s akčním thrillerem Tenet.

Nolan je velmi dobře známý pro svou preferenci praktických efektů před tzv. VFX. Na nějaké zelené plátno či CGI tak známého režiséra a scénáristu zkrátka neužije. I díky tomu jsou jeho snímky mnohem víc autentické a mají v sobě kouzlo, které mnoha jiným blockbusterům dneška chybí. U hojně očekávaného snímku Tenet má být použito méně než 300 vizuálních efektů. Dle Christophera Nolana jich uvidíte více i ve většině romantických komedií…

Novinka Christophera Nolana Tenet nabízí finální trailer s hudebním doprovodem v režii Travise Scotta.

Film Tenet Christophera Nolana

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také