Kde sledovat pořad Ano, šéfe! online

Přečtěte si

Nejlepší hororové seriály na Netflixu

U dobrého hororu se má člověk bát. Na Netflixu se i skvěle pobaví, protože většina zdejších titulů funguje i...

20 seriálů, kterými si zamilujete Netflix

Zvažujete Netflix? Tak pro Vás máme dvacet seriálových tipů, kterými se do Netflixu zamilujete. Seriály z originální tvorby Netflixu Americký vandal https://youtu.be/m3tkFOtM6go Těsně...

Recenze: Naděje – Když se jí (ne)dostává

Snímek, pojednávající o dost možná největší zkoušce, jakou může rodina zažít. O páru, který je ve středních letech a...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Ano, šéfe je populární televizní pořad, který vysílá stanice Prima. Ano, šéfe můžete sledovat online a zcela zdarma na internetu. Nové epizody se již netočí.

Ano, šéfe online na iPrima

Dnes už široké veřejnosti známý šéfkuchař Zdeněk Pohlreich provází gastronomickým pořadem Ano, šéfe!, který se na televizních obrazovkách a online vysílá od roku 2009. Všech osm sérií pořadu Ano, šéfe je online na stránkách iPrima. Natočeno bylo celkem 84 epizod a televize Prima momentálně vysílá díly ze záznamu.

Ano, šéfe! je skutečnou legendou na poli české televizní zábavy. Mezi režiséry tohoto pořadu se objevil také Vít Klusák, autor současného hitu V síti.

Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také