Kde sledovat pořad Ano, šéfe! online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Ano, šéfe je populární televizní pořad, který vysílá stanice Prima. Ano, šéfe můžete sledovat online a zcela zdarma na internetu. Nové epizody se již netočí.

Ano, šéfe online na iPrima

Dnes už široké veřejnosti známý šéfkuchař Zdeněk Pohlreich provází gastronomickým pořadem Ano, šéfe!, který se na televizních obrazovkách a online vysílá od roku 2009. Všech osm sérií pořadu Ano, šéfe je online na stránkách iPrima. Natočeno bylo celkem 84 epizod a televize Prima momentálně vysílá díly ze záznamu.

Ano, šéfe! je skutečnou legendou na poli české televizní zábavy. Mezi režiséry tohoto pořadu se objevil také Vít Klusák, autor současného hitu V síti.

Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní?


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také