You Should Have Left: Dovolená Kevina Bacona ve strašidelném domě

Přečtěte si

Autor

Studio Universal Pictures vydalo první upoutávku k psychologickému thrilleru You Should Have Left pro produkční společnost Blumhouse Pictures. Filmové hvězdy Kevin Bacon a Amanda Seyfried si zahrají pár, který se svou malou dcerou vycestuje na dovolenou do prázdninového domu na samotě ve snaze napravit svůj vztah. Jejich pobyt se však začne měnit v děsivou noční můru.

Film napsal a zrežíroval David Koepp. Ten má na svém kontě nespočet známých filmů, kde se v hlavních rolích objevili hvězdní Joseph Gordon-Levitt, Johnny Depp či Gwyneth Paltrow. V jeho režii vznikly například snímky Zpětná reakce, Ozvěny mrtvých, Tajemné okno, Město duchů, Expresní zásilka či Mortdecai: Grandiózní případ.

Děj se točí kolem Thea Conroye (Kevin Bacon) úspěšného muže středního věku, který se snaží napravit své rozpadající se manželství s mladší herečkou Susannou (Amanda Seyfried). V cestě jim stojí mnoho problémů od tajností, žárlivosti po neustále se vracející stín minulosti. Své manželské problémy se pár snaží vyřešit společnou dovolenou se svou šestiletou dcerou Ellou (Avery Essex). Rozhodnou se proto k pobytu v malebné velšské krajině v moderním domě na samotě. Zprvu se vše jeví jako perfektní plán pro obnovení jejich pouta, avšak s postupem času se jejich pobyt mění v doslova noční můru. Theovo chápání reality se začne otřásat v základech a začíná mít podezření, že zlověstná síla v domě ví víc, něž kolik prozradil on nebo Susanna. Dokonce i víc, než kolik toho prozradili sami sobě navzájem.

Celovečerní horor díky traileru působí velmi solidním dojmem a jeho premiéra bude na VOD 19. června 2020.

Zdroj: Universal Pictures

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také