The Flash: Michael Keaton má příležitost vrátit se jako Batman

Přečtěte si

Nejlepší komedie tohoto léta najdete v kině i na internetu

Letní filmová sezóna zůstává ve stínu pandemie, důvody k smíchu ale rozhodně budou. Na skvělé komedie můžete vyrazit nejen...

Spider-Man: Filmy pavoučího muže seřazeny od nejhorších po nejlepší

Není to tak dávno, co začaly přípravy pokračování Paralelních světů, skvělého animáku, ve kterém jsme se střetli hned s...

Nejlepší seriálové novinky od začátku roku 2020

Zatímco svět filmu letos ještě pořád trpí, seriálům a minisériím se daří náramně. Nových seriálů bylo uvedeno snad rekordní...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Několikrát odložený snímek ze světa DC o rychlonohém běžci s bleskem na hrudi s největší pravděpodobností přivede zpět Michaela Keatona do role Bruce Waynea.

S informací, že by se Michael Keaton mohl vrátit do role Batmana, přišly zahraniční servery The Wrap a Hollywood Reporter. Podle nich jednání s osmašedesátiletým hercem je teprve na začátku.

Film o Flashovi, který bude součástí DCEU, se připravuje už od roku 2016. Za tu dobu se na projektu vystřídala řada režisérů i scénáristů, jméno hlavního představitele Ezry Millera ale zůstává. Na očekávaném snímku, který bude vycházet ze slavného komiksu Flashpoint, momentálně pracuje Andy Muschietti, tvůrce hororových hitů Máma a To.

Flashpoint se odehrává v alternativní časové ose, ve které Flash přichází o své schopnosti, Superman je zadržen vládou a Liga spravedlnosti neexistuje. Světem zmítá třetí světová, zapříčiněná spory mezi Wonder Woman a Aquamanem. Otázkou zůstává, kolik si snímek propůjčí právě z onoho comicsu.

Michael Keaton si Batmana zahrál v kultovních filmech Tima Burtona. Podle mnoha fanoušků je stále považován za nejlepšího představitele této role. Herec si vyzkoušel i spolupráci s konkurenčním Marvelem, když si v roce 2017 zahrál hlavního padoucha v novém Spider-Manovi.

Pokud se Michael Keaton dohodne se studiem, měl by podepsat smlouvu nejen na snímek s Flashem, ale rovněž by se v budoucnu měl objevit v dalších projektech tohoto univerza.

Uvedení Flashe by mělo proběhnout v červenu roku 2022.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také