Unhinged: Russel Crowe jako psychopat toužící po omluvě

Přečtěte si

TOP filmy a seriály na Netflixu v Česku tento týden

Filmovou nabídku na Netflixu v Česku tento týden ovládl Harry Potter. Divákům se také zalíbily novinky Enola Holmesová a...

Filmové premiéry v kinech na celý říjen

Nabídka v kinech zůstává značně omezená také v říjnu. I tak uvidíme pravý hollywoodský katastrofický biják, české drama z...

20 filmů na Netflixu, které si nejvíc užijete na velké obrazovce

Jsou filmy, které patří do kina. Jejich uvedení na Netflixu je samozřejmě vítané. To ale rozhodně neznamená, že bychom...

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Psychopat pronásledující nevinnou ženu kvůli dlužné omluvě. Slůvko „unhinged“ by se významově dalo přeložit jako duševně nevyrovnaný. A přesně takový má být jeho hlavní (anti)hrdina, jemuž svou tvář propůjčil známý herec Russel Crowe. Psychologický thriller, který bude po otevření kin v USA prvním uvedeným snímkem, se představuje v traileru!

Nejednomu fanouškovi South Parku bude jistě trailer, v němž se zjevně psychicky nemocný muž trpící traumatem pouští do pronásledování ženy s jejím synem jen proto, že na něj hlasitě zatroubila a neomluvila se, připomínat fiktivní pořad „Fightin‘ Around the World,“ ve kterém animovaný Crowe jezdil po světě a bezdůvodně napadal lidi.

Tak či tak, psychologický thriller, v němž Oscarem oceněný herec ztvární antagonistu dost možná nabídne víc, než slibuje upoutávka. O scénář se totiž postaral Carl Ellsworth, který stojí rovněž za scénářem k povedenému hororu Disturbia. Mohlo by tak z filmu ve finále být slušné béčko.

Snímek Unhinged vstoupí do amerických kin v červenci. Zatím nemá stanovenou tuzemskou premiéru. V hlavních a vedlejších rolích se pod režijní taktovkou Derricka Borteho představí Russell Crowe, Jimmi Simpson, Gabriel Bateman, Caren Pistorius, Anne Leighton, Lucy Faust, Michael Papajohn, a další.

Zdroj: Solstice Studios

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také