Tenet: Trailer potvrzuje kino a vysvětluje časovou inverzi

Přečtěte si

Autor

Jaroslav Thraumb
Jaroslav Thraumb
ČSFD: jerry12

Nový trailer jednoho z nejočekávanějších filmů roku slibuje další nevšední kino zážitek od Christophera Nolana. Potvrzeného data uvedení snímku Tenet (polovina července) jsme se však nedočkali, upoutávka jednoduše končí slovy „přichází do kin“.

Ještě mu není ani padesát a už je žijící legendou. Kultovní režisér Christopher Nolan, jenž má za sebou umělecká díla jako Memeto či Interstellar, ale i obří kasovní úspěchy zejména s batmanovskou trilogií Batman začíná, Temný rytíř a Temný rytíř povstal, se tři roky po rozpačitě přijatém Dunkerku vrátí s akčním sci-fi thrillerem Tenet.

O jubilejním desátém celovečerním snímku britského rodáka a současně jednoho z nejuznávanějších hollywoodských režisérů už víme relativně dost. Scénář si komplexní tvůrce tradičně napsal sám, za kameru se postaví další eso ve svém oboru Hoyte van Hoytema, který s Nolanem spolupracoval už na filmech Interstellar a Dunkerk. Z hereckých představitelů pak lze vypíchnout zejména známého herce Michaela Cainea či Roberta Pattinsona, jenž byl ústředním hrdinou ságy Stmívání.

V hlavních rolích se představí John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Michael Caine, Clémence Poésy, Dimple Kapadia a další.

Původní datum premiéry snímku Tenet je 16. července 2020.

Zdroj: Vertical Ent.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také