IRON MAN – limitovaná kolekce De Agostini. Sestavte si oblek superhrdiny!

Přečtěte si

Autor

Žádný fanoušek filmů a komiksů s Iron Manem by si tuto příležitost neměl nechat ujít! Stavba modelu legendárního obleku Tonyho Starka bude neuvěřitelným dobrodružstvím, které vám přinese spoustu zážitků, a při četbě časopisu si znovu budete moci připomenout superhrdinova dobrodružství.

Exkluzivně! Objednejte si kolekci na internetu ZDE a do objednávky zadejte svůj kód IRONMANPROMO. Pouze na ty z vás, kteří si kolekci objednají do 2. září 2020, čekají úžasné dárky – jedinečný batoh a kšiltovka Iron Man!

Tento model s názvem Mark III ve velkém měřítku je nevídaně propracovaný, dokonale ohebný, je navíc vybaven funkčními LED světly a nyní vychází v limitované edici od De Agostini. S touto kolekcí si složíte legendární oblek Tonyho Starka o výšce 60 cm.

Jednotlivé díly jsou vyrobeny z kovu a ABS plastu. Byly navrženy, vyrobeny a nabarveny s naprostou precizností. Model obleku má neuvěřitelně přesné detaily. Obloukový reaktor, rukavice a boty s repulzorovými paprsky či průhled masky mají zabudovaná funkční LED světla. Díky ohebným spojům můžete model postavit do libovolné pozice a můžete si prohlédnout jeho vnitřní části.

Objednávka přináší řadu výhod. Objednavatelé mohou jako obvykle počítat s dárky navíc, jakými jsou pořadač, tričko, plakáty, power banka a jedinečný bluetooth reproduktor (při platbě kartou). Objednávka vyjde levněji (každé číslo je o 20 Kč levnější než ve stáncích).

S prémiovou nabídkou navíc pro svůj model obleku Iron Mana získáte podstavec s LED osvětlením.

Exkluzivně! Objednejte si kolekci na internetu ZDE a do objednávky zadejte svůj kód IRONMANPROMO.

Čekají na vás úžasné dárky, které jsou připraveny pouze pro ty, již si kolekci objednají do 2. září 2020 – jedinečný batoh a kšiltovka Iron Man!

15 KOMENTÁŘE

 1. Ve stáncích bych úplně nedoporučovala kupovat jednotlivá čísla..tam na poškozené a poškrábané díly být mohou.A k tomu že je to 30tis i víc?No,měsíčně to taková cena zase není,to dá člověk i za jiné „zbytečnosti“ i více.Mx jsme spokojeni a i kdyby to vyšlo na 40tis.,těšíme se na sestavení obleku.

 2. Nyní studuji detajlněji a opravdu … 100 čísel po cca 230 Kč za kus… To bych opravdu chtěl vidět toho borce co ty peníze za to dá… To už vyjde snad levněji oblek v životní velikosti na výstavu né??? No nakoupil jsem asi 5 hlav, postupně je rozdávám známým a myslím na poličku, že dětem stačí svítící hlava. :-)))

 3. Je v pořádku a normální, že ten model vyjde na téměř 30 000?
  Odhadovaný počet cca 100 čísel. Znamená to, že model může být nakonec ve 150 číslech a celková cena se vyšplhá ještě výš?
  Nechápu, kdo jim na to skočí…smutné, nalákat děti na stavbu modelu…

  • To není pro děti. Něco si o tom zjisti a pak komentuj. Zjevně ani v nejmenším nevíš kolik stojí funkční kovovoplastová sběratelská 60 cm figurka. Jestli nejsi fanoušek Marvelu a Ironmana nebo nemáš na to peníze tak je to pro tebe bezpředmětný. Nazdar

  • Ano, cena je naprosto normální..naopak, pokud by jste kupoval sochu nebo postavu cca 60 cm vysokou v kuse, vyjde Vás ještě dráž. Za další – Nejedná se o hračku a není to určeno pro děti a v poslední řadě, aby jste trochu nahlédl do světa sběratelských figur, tak jen busty v životní velikosti se prodávají okolo 40.000,- (postava Vetřelce ze stejnojmeného filmu cca za 230.000,- než pro tu postavu v životné velikosti poběžíte. Počet čísel je předem stanovený takže ne, nemůže se stát že místo 100 čísel Vám přijde 150 čísel a cena je rozpočítána podle platebního plánu o kterém víte dopředu – nezvyšuje se. Než zbytečně komentovat a trhat si vlasy hrůzou z vlastních představ, zjišťujte raději informace 🙂

 4. Zdravím,
  tuhle kolekci nedoporučuji, za tu cenu dost nekvalitní a poškrábané díly, preciznost tam nehledejte. Také není propracované ovládání světel. Za cca 27tis. nic moc.

  • Já odebírám celou kolekci, mám třinácté číslo a nemám absolutně žádný problém ani s jediním dílem…

  • Jsem u čísla 100 a v naprostém pořádku. jediná vada byl zlomený drátek nejspíše při balení – při reklamaci vyměněno. Některé součástky jsou díky velikosti náchylnější na zacházení a manipulaci, což je pochopitelné, ale s ovládáním rozhodně žádný problém nevidím

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také