IRON MAN – limitovaná kolekce De Agostini. Sestavte si oblek superhrdiny!

Přečtěte si

Nejlepší komedie tohoto léta najdete v kině i na internetu

Letní filmová sezóna zůstává ve stínu pandemie, důvody k smíchu ale rozhodně budou. Na skvělé komedie můžete vyrazit nejen...

Spider-Man: Filmy pavoučího muže seřazeny od nejhorších po nejlepší

Není to tak dávno, co začaly přípravy pokračování Paralelních světů, skvělého animáku, ve kterém jsme se střetli hned s...

Nejlepší seriálové novinky od začátku roku 2020

Zatímco svět filmu letos ještě pořád trpí, seriálům a minisériím se daří náramně. Nových seriálů bylo uvedeno snad rekordní...

Autor

Žádný fanoušek filmů a komiksů s Iron Manem by si tuto příležitost neměl nechat ujít! Stavba modelu legendárního obleku Tonyho Starka bude neuvěřitelným dobrodružstvím, které vám přinese spoustu zážitků, a při četbě časopisu si znovu budete moci připomenout superhrdinova dobrodružství.

Exkluzivně! Objednejte si kolekci na internetu ZDE a do objednávky zadejte svůj kód IRONMANPROMO. Pouze na ty z vás, kteří si kolekci objednají do 2. září 2020, čekají úžasné dárky – jedinečný batoh a kšiltovka Iron Man!

Tento model s názvem Mark III ve velkém měřítku je nevídaně propracovaný, dokonale ohebný, je navíc vybaven funkčními LED světly a nyní vychází v limitované edici od De Agostini. S touto kolekcí si složíte legendární oblek Tonyho Starka o výšce 60 cm.

Jednotlivé díly jsou vyrobeny z kovu a ABS plastu. Byly navrženy, vyrobeny a nabarveny s naprostou precizností. Model obleku má neuvěřitelně přesné detaily. Obloukový reaktor, rukavice a boty s repulzorovými paprsky či průhled masky mají zabudovaná funkční LED světla. Díky ohebným spojům můžete model postavit do libovolné pozice a můžete si prohlédnout jeho vnitřní části.

Objednávka přináší řadu výhod. Objednavatelé mohou jako obvykle počítat s dárky navíc, jakými jsou pořadač, tričko, plakáty, power banka a jedinečný bluetooth reproduktor (při platbě kartou). Objednávka vyjde levněji (každé číslo je o 20 Kč levnější než ve stáncích).

S prémiovou nabídkou navíc pro svůj model obleku Iron Mana získáte podstavec s LED osvětlením.

Exkluzivně! Objednejte si kolekci na internetu ZDE a do objednávky zadejte svůj kód IRONMANPROMO.

Čekají na vás úžasné dárky, které jsou připraveny pouze pro ty, již si kolekci objednají do 2. září 2020 – jedinečný batoh a kšiltovka Iron Man!

1 komentář

  1. Zdravím,
    tuhle kolekci nedoporučuji, za tu cenu dost nekvalitní a poškrábané díly, preciznost tam nehledejte. Také není propracované ovládání světel. Za cca 27tis. nic moc.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také