Ryan Reynolds a Shawn Levy cestují časem

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Free Guy ještě ani nevešel na plátna kin a už se nám rýsuje další projekt, na kterém se spolu budou podílet oblíbený kanadský herec Ryan Reynolds a režisér Shawn Levy. Co tedy o chystaném snímku víme?

Po videoherním světě se můžeme těšit na cestování v čase. Film zatím nemá název, mělo by se nicméně jednat o drama se zmíněnou tématikou, které bude pojednávat o muži, který se vydá zpátky do minulosti v čase a prostoru, aby se setkal se svým třináctiletým já a pohnul sám sebe v té době čelit vlastnímu otci.

Reynolds bude ve filmu hrát, Levy jej (překvapivě) zrežíruje a zároveň budou oba i na postu producentů spolu s Davidem Ellisonem, Danou Goldberg, a Donem Grangerem. O příběh se postaral Jonathan Topper. Produkce by měla začít už letos. Rozhodně bude zajímavé sledovat, jakým směrem se děj vyvine a ohledně čeho tedy bude nucena mladší, třináctiletá verze hlavního hrdiny konfrontovat svého otce…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také