Last Moment of Clarity: Krvavá nevěsta má novou identitu

Přečtěte si

20 filmových a seriálových novinek na víkend

Na Netflixu přistála další nálož filmových a seriálových novinek, HBO láká trilogiemi Kmotra, Pána prstenů a Hobita. Velké novinky...

16 zajímavých seriálů, které v březnu uvede Netflix

Netflix v březnu sází nejen na slušnou porci originálních filmů, ale ještě pestřejší nabídku seriálových novinek. Služba uvede další...

8 posledních filmů, které Netflix přidal s českým dabingem

Netflix přidává do nabídky desítky nových filmů a seriálů každý týden. Jen hrstka z nich ale obsahuje český dabing....

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Vycházející hvězda, herečka Samara Weaving dostala nedávno příležitost ztvárnit hlavní roli v hororu Krvavá nevěsta, kde svým výkonem uchvátila nejen filmové diváky, ale také kritiky. Nyní herečku uvidíme v novém světle, tentokrát v napínavém thrilleru o hledání pravdy.

Poté, co Samovu přítelkyni Gerogiu zavraždí nájemní vrazi, utíká Sam do Paříže, aby se ukryl, protože nebezpečí může hrozit i jemu. Po několikaletém skrývání a truchlení nad ztrátou své lásky, spatří Sam na filmovém plátně hollywoodskou hvězdu, která je až nápadně podobná jeho zesnulé Georgii. Rozhodne se odletět do Los Angeles a s herečkou se setkat. K tomu mu pomůže dávná známá Kat. Sam ale netuší, že setkání v tváří v tvář se slavnou herečkou mu obrátí život naruby.

Roli Sama ztvárnil herec Zach Avery, ten si zahrál třeba ve válečném dramatu Železná srdce po boku Brada Pitta nebo v životopisném dramatu Bílá vrána. Dále se můžeme těšit na již zmíněnou Samaru Weaving. Herečka se objevila v malinké roli v oscarovém snímku Tři billboardy kousek za Ebbingem, svoje herecké zkušenosti pak nedávno předvedla v hlavní roli hororového snímku Krvavá nevěsta. Ve filmu se ve vedlejší roli objeví také držitel Zlatého glóbu Brian Cox. Režie a scénáře se ujali debutující bratři James a Colin Kriselovi.

Snímek bude k dispozici 19. května 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také