Butt Boy: Superschopnost, jakou svět neviděl. Hrdina filmu nechává zmizet věci svým pozadím

Přečtěte si

23 čarodějnických filmů a seriálů na Netflixu

Potter se odčaroval z Netflixu po Vánocích, to ale neznamená, že by si fanoušci kouzel a černé magie neměli...

15 skvělých britských komedií na Netflixu

Netflix nabízí z každého soudku něco. Naprázdno nevyjdou ani milovníci britského humoru, ačkoliv současná nabídka filmů z Velké Británie...

11 filmových a seriálových novinek na víkend

V tradičním přehledu nejzajímavějších novinek, které nadělil týden, najdeme pouze jeden originální film z produkce Netflixu, indické drama Bílý...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

V poslední době je opravdu těžké vymyslet či přijít na nějaký originální příběh. A tak se občas filmový tvůrci dostanou k vážně hodně velkým bizarním věcem, jako je právě film Butt Boy vyprávějící příběh o muži, který má zvláštní schopnosti.

Chip je obyčejný chlapík, který má ženu, rutinní práci a pravidelně chodí na kontrolu k lékaři. Poté, co se ale vrátí z vyšetření prostaty, se mu život obrátí naruby. Jeho nově nabitá schopnost – mizení věcí v pozadí – zapříčiní zmizení chlapce. Svoje největší tajemství hodlá pohřbít na schůzkách anonymních alkoholiků, kde se po letech setkává s detektivem Russellem. Ten vyšetřuje zmizení dítěte a pomalu přichází na to, že Chip má daleko temnější tajemství, než je alkoholismus.

Snímek by se dal jinými slovy také nazvat jako film Tylera Cornacka. Ten totiž stojí za režií, scénářem, hudbou, a dokonce si zahrál i hlavní roli Chipa. Herec je ve světě filmu spíše nováčkem. V roce 2016 natočil svůj filmový debut, komedii The Pocketeers, která se ani nedostala do podvědomí českých diváků. Do role detektiva byl obsazený Tyler Rice. Herec je známý především z krátkometrážních projektů. Ve vedlejších rolích uvidíme herečku Angelu Jones, známou z filmu Pulp Fiction nebo herce Brada Pottse.

Film měl premiéru na několika filmových festivalech ke konci roku 2019.

Zdroj: Tiny Cinema

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také